Trudne chwile w życiu Marty Manowskiej. Wstrząsające informacje, jakie otrzymała z domu, nie pozwalają jej spać spokojnie

Marta Manowska, jako prowadząca program „Rolnik szuka żony”, zjednała sobie prawdziwą rzeszę fanów, którymi wstrząsnęły ostatnie doniesienia. Okazuje się, że dziennikarka przechodzi obecnie bardzo ciężki czas, co jest wynikiem druzgoczących informacji na temat jej ojca. Nie jest najlepiej.

Marta Manowska nieczęsto mówi o swoim życiu prywatnym. Zdecydowanie woli rozdzielać je od życia zawodowego, jednak niekiedy zdarzy jej się pochwalić rodzinnymi nowinkami. Choć dziennikarka nigdy nie daje tego po sobie poznać, przechodzi aktualnie naprawdę trudny okres w swoim życiu. Wstrząsające informacje, jakie otrzymała z domu, nie pozwalają jej spać spokojnie.

Marta Manowska przechodzi trudne chwile

Jak możemy się dowiedzieć, prowadząca „Sanatorium miłości”, stara się obecnie bywać w rodzinnym domu tak często, jak tylko pozwala jej na to praca. Okazuje się, że jej ukochany ojciec ma problemy z sercem, a w ostatnim czasie kardiolog jednoznacznie stwierdził, że jego stan zdrowia nie jest najlepszy, co przysporzyło Manowskiej wiele zmartwień i stresu.

Ponoć dziennikarka stara się regularnie pojawiać w Katowicach, by osobiście doglądać, czy jej tata stosuje się do zaleceń lekarza. Ponadto, sama chce wpłynąć na życie swoich bliskich – usilnie stara się nauczyć ich zdrowego stylu życia. Dba o to, by jedli bardziej wartościowe posiłki, wprowadzili do diety więcej warzyw i owoców, a wyeliminowali mięso. Mimo wszystko, stres stał się teraz nieodzownym elementem życia Marty i zapewne nie uda jej się odetchnąć z ulgą, dopóki specjalista nie uzna, że ze zdrowiem jej ojca jest lepiej.

Silne więzi rodzinne
Manowska wychowywała się na Śląsku, gdzie pod nadzorem swoich ukochanych rodziców, uczyła się życia. Ci starali się przekazać jej jak najwięcej wartości, którymi sami kierują się na co dzień. Jak widać, ich praca nie poszła na marne i dziennikarka jest dziś nie tylko piękną, ale i inteligentną kobietą. Marta jest niezwykle zżyta ze swoimi rodzicami, dlatego aż trudno sobie wyobrazić, jak bardzo zabolały ją wieści o stanie zdrowia ojca.

źródło: pikio.pl