Trik, dzięki któremu chodzenie w szpilkach nie będzie już nigdy bolesne

Uwaga! Chodzenie w szpilkach odtąd nie musi kończyć się bolącymi stopami. Istnieje prosty patent na to, by radość z chodzenia na wysokich obcasach stała się bezbolesna. Jest genialny w swojej prostocie i dlatego otrzymuje od nas miano triku stulecia.

1

Jedyną rzeczą, jakiej potrzebujesz jest plaster, taśma, coś, czym owiniesz razem drugi i trzeci palec (lub trzeci i czwarty palec). To newralgiczne miejsce na stopie, przez które przebiega splot nerwowy. To właśnie nacisk a to miejsce powoduje ból podczas chodzenia w butach na wysokich obcasach. Łącząc dwa palce, zmniejszamy nacisk i tym samym redukujemy uczucie bólu. Proste, prawda?

Kilka dobrych rad
Pamiętaj także, by nigdy, przenigdy nie kupować za małych butów, najlepiej zakupy robić w godzinach wieczornych, kiedy nasze nogi po całym dniu są nieco opuchnięte (dzięki temu będziesz widziała, czy rzeczywiście buty będą dla Ciebie wygodne), nie kupuj butów on-line, pozwól sobie na luksus przymierzenia ich przed zakupem, postaw na materiały przyjazne dla stóp i rozchodź buty przed pierwszym wyjściem.

źródło: ofeminin.pl