Tragikomiczne wideo: uroczo nieszczęśliwy szczeniak po raz pierwszy bierze kąpiel

Który pies nie lubi pobrudzić się błotem? A jak on po tym uwielbia się myć? Niestety, niedobry człowiek z jakiegoś powodu jest zły na brudne ślady stóp na podłodze i stara się narazić zwierzaka na egzekucję. A jeśli dorosłe, doświadczone psy nadal mogą pogodzić się z nieuniknionym, to wideo szczeniaka, który po raz pierwszy popadł w tarapaty tortur mycia. Spójrz tylko na to nieszczęście!

Jakiego rodzaju sadyści mogą tak traktować kochającego wolność i dumnego przedstawiciela rasy pieskiej? !! Tak, zwykła młoda para ze Szkocji, która w końcu odważyła się przejść na dorosłe procedury opieki nad zwierzętami. Wcześniej Rollo, jak się nazywa piesek, został tylko przetarty mokrymi chusteczkami i nawet nie podejrzewał o istnieniu łazienki!

 

Rollo pięć miesięcy i w swoim życiu często ma coś „po raz pierwszy”. Za pierwszym razem, gdy poszli na poważny spacer po wzgórzach, po raz pierwszy rzucił się w obfite żleby, po raz pierwszy nękało jego jesienne błoto. I, oczywiście, umyjmy się – szczeniak prawdopodobnie szczerze myślał, że jest to jednorazowy test i więcej go nie będzie. Nawet jakoś szkoda było jego rozczarowywać.

Ręka gospodarza jest jedynym niezawodnym wsparciem w złym królestwie metalu, mydła i wody. A gospodyni, taka niedobra, jeszcze wykorzystuje pianę! Ach, ratunku! Рomocy! Рrzestań torturować mnie procedurami higienicznymi! No ale nie, nie poddają się, muszę to znosić. Ku uciesze publiczności te dwunożne osoby nagrywają wszystko na wideo, aby później zhańbić małego Rollo na cały świat!