Tragedia aktora „Świata wg Kiepskich”. Ryszard Kotys chory. Odchodzi z serialu?

Ryszard Kotys odchodzi ze „Świata według Kiepskich”? Taka informacja obiegła media. Podobno aktor ma poważne problemy ze zdrowiem i z tego powodu rezygnuje z serialu. Czy zastąpi go inny aktor?

Ryszard Kotys od 20 lat wciela się w się w postać skąpego i złośliwego Mariana Paździocha w serialu „Świat według Kiepskich”. Polacy pokochali Kotysa za tę rolę. Okazuje się jednak, że prawdopodobniej niebawem już nie zobaczymy aktora w popularnej polsatowskiej produkcji, ponieważ Ryszard Kotys zrezygnował z roli przez problemy zdowotne.

Ryszard Kotys chory?
Jak donosi portal „Super Seriale” 87-letni aktor ma poważne problemy ze zdrowiem. Stan Kotysa ma być na tyle poważny, że aktor na co dzień potrzebuje opieki wykwalifikowanej opiekunki.

Pojawiają się też plotki, że jego żona zatrudniła opiekunkę, bo Kotys nie może sam wykonywać podstawowych czynności – podaje Super Expess.

Ryszard Kotys zostanie zastąpiony?
Nie każdy wie, ale Ryszard Kotys miał zagrać w „Świecie według Kiepskich” Ferdynanda Kiepskiego. Głównej roli jednak nie dostał, ze względu na swój wiek.

Wiadomo było, że mam być sąsiadem. Na początku miałem propozycję, by zagrać postać Ferdka Kiepskiego, ale autorzy się trochę pomylili. Okazało się, że tak jak mnie pamiętali, to myśleli, że jestem dużo młodszy, a Ferdek jest ojcem rodziny i ma dzieci. Nie wiedziałem jak rozstrzygnie się moja rola, patrzyłem na wszystko z pewnym niepokojem. Wspólnie ze scenarzystami i reżyserem doszliśmy do tego, że Paździoch stał się taką wyrazistą postacią – powiedział Kotys w rozmowie z portalem wp.pl.
Teraz prawdopodobnie postać Mariana Paździocha zastanie zastąpiona inną postacią – Janusza Paździocha, który wcieli się w syna syna złośliwego sąsiada Kiepskich. Tego bohatera od niedawna gra Sławomir Szczęśniak.

Będzie wam brakowało Ryszarda Kotysa w serialu? Nam na pewno.

źródło: plotek.pl