Tom Daley i Dustin Lance Black pod koniec czerwca doczekali się upragnionego potomka. Ostatnio fotoreporterzy sfotografowali homoseksualne małżeństwo podczas spaceru z malutkim synem. Mężczyźni czule opiekowali się dzieckiem.

24-letni brytyjski sportowiec specjalizujący się w skokach do wody z 10-metrowej wieży Tom Daley i jego 44-letni mąż Dustin Lance Black, amerykański scenarzysta i reżyser, zostali rodzicami 27 czerwca. Dziecko urodziła im wynajęta surogatka. Para ogłosiła narodziny syna Roberta Raya Blacka-Daleya, zamieszczając krótki komunikat w dzienniku „Times”. Chłopiec otrzymał imię po zmarłym ojcu Daleya. Później małżeństwo podzieliło się z fanami radosną nowiną w mediach społecznościowych.

Tom Daley i Dustin Lance Black są razem od kilku lat. Mimo dużej różnicy wieku udało im się stworzyć szczęśliwy związek. W 2015 roku para się zaręczyła, a w maju 2017 roku wzięła ślub. 14 lutego 2018 roku małżeństwo gejów ogłosiło, że za kilka miesięcy będą mogli się cieszyć rolą ojców. Zakochani wynajęli surogatkę, jednak nie zdradzili jej tożsamości.

https://www.instagram.com/p/Bkpi7C4lLkH/?utm_source=ig_embed