Robert Górski wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Mężczyzna poślubi swoją ukochaną Monikę Sobień. Jeden z tabloidów dotarł do szczegółów uroczystości. Szykuje się naprawdę spore wydarzenie.

Robert Górski, chociaż od lat jest na scenie kabaretowej i wydawać by się mogło, że już bardziej znany być nie może, sporą grupę fanów zyskał w momencie, w którym wcielił się w postać Jarosława Kaczyńskiego w Uchu Prezesa. Od tego czasu kolorowa prasa zaczęła śledzić nie tylko jego życie zawodowe, ale także prywatne.

Tam sporo się dzieje. Robert niedawno został przecież ojcem. W lutym wraz z Moniką Sobień, powitali na świecie córeczkę Malinę Górską. Jak się okazuje to niejedyna duża rewolucja w ich życiu. Kabareciarz i jego ukochana wkrótce staną na ślubnym kobiercu.

Jak informuje Super Express ślub odbędzie się w sierpniu w Warszawie. Po uroczystości kościelnej para młoda wraz z zaproszonymi gośćmi uda się na przyjęcie, które zostanie przygotowane w ekskluzywnym, butikowym hotelu z restauracją na warszawskiej Pradze. Wśród gości znajdą się polscy kabareciarze.

Robert, chociaż od potwierdzenia informacji początkowo próbował się wykręcać, ostatecznie przyznał, że wkrótce zmieni stan cywilny:

Tak bierzemy ślub kościelny. W małym kościele na warszawskiej Pradze. Pierwszy raz w życiu i się więcej już nie ożenię. Jesteśmy w trójkę wszyscy szczęśliwi. Chciałbym już teraz zająć się swoim nowym życiem. No nie mogę nic więcej powiedzieć – podkreślał Górski w rozmowie z tabloidem.

Przyszłej parze młodej serdecznie gratulujemy!


źródło: jastrzabpost.pl