To było wyjątkowe wydarzenie! Rodzina disco polo powiększyła się. Gwiazda poślubiła swojego ukochanego

Rodzina disco polo powiększyła się. Jedna z gwiazd tego gatunku muzycznego właśnie wzięła ślub. Nikt nie spodziewał tak radosnej nowiny. Fani wybuchli radością i składają szczere gratulacje młodej parze.

Gwiazda disco-polo powiedziała sakramentalne tak. Piękna i urocza Agnieszka Mortka poślubiła swojego ukochanego. Na co dzień gwiazda śpiewa w zespole Jagoda&Brylant. Fani zachwycają się jej urodą, jednak niestety, śliczna piosenkarka nie jest już do wzięcia.

Disco polo jest ich całym życiem

Zespół, w którym śpiewa piękna Agnieszka Mortka nosi nazwę Jagoda&Brylant. Muzycy pochodzą z Radomia. Tworzy go muzyczne rodzeństwo – świeżo upieczona Pani młoda, Agnieszka oraz jej brat Przemek. Występują pod pseudonimami, od których wywodzi się nazwa zespołu, czyli Jagoda i Brylant. Ich hit „Przyjdź do mnie jeszcze dziś” został wyświetlony na Youtubie ponad 6 milionów razy. Agnieszka razem z bratem uwielbia wykonywać muzykę disco polo i bawić przy tym swoich fanów.

Obserwatorzy wokalistki bardzo ucieszyli się na wieść o ślubie swojej idolki. Mortka prezentowała się przepięknie w swojej sukni ślubnej. Postanowiła pochwalić się swoim fanom, jak wyglądał jeden z najważniejszych dni w jej życiu. Internauci oszaleli z radości i zamieścili ogrom gratulacji pod jej postem:

– Moje gratulacje, dużo szczęścia i miłości, wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia – napisała jedna z internautek.

– Dużo szczęścia na nowej drodze życia – dodała kolejna obserwatorka.

Pod postem wokalistki disco polo wybuchła prawdziwa lawina komentarzy. Sama piosenkarka była zszokowana, aż tak wielkim i pozytywnym odbiorem swoich fanów:

– Wow! Pięknie wszystkim dziękujemy za tak liczne gratulacje, jesteście cudowni – miło jest cieszyć się swoim szczęściem wśród Was – odpowiedziała swoim fanom Agnieszka Mortka.

Trzeba przyznać, że piosenkarka z zespołu Jagoda&Brylant, wyglądała na prawdę zjawiskowo w sukni ślubnej. Agnieszce i jej mężowi Łukaszowi, życzymy oczywiście wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

https://www.instagram.com/p/B1E9B4mIO1u/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=dlfix

źródło: pikio.pl