Tego nikt się nie spodziewał….Agnieszka Chylińska ujawniła zaskakującą prawdę na temat swojego męża!

Platynowy Koncert należał zdecydowanie do Agnieszki Chylińskiej. Gwieździe udało się nawet zdementować wszystkie plotki dotyczące jej związku.

Występ Agnieszki Chylińskiej na Polsat SopotHit Festiwal był bardzo energetyczny. Gwiazda świętowała 43. urodziny w Operze Leśnej z publicznością. Agnieszka Chylińska znana z ciętego języka zdecydowała się zdementować plotki krążące wokół jej związku. W jednym z wywiadów powiedziała bowiem, że jej mąż pochodzi z romskiej rodziny.

Podczas koncertu na festiwalu w Sopocie Agnieszka Chylińska oznajmiła jednak wprost: „Mój mąż nie jest Romem! To był żart! Mój mąż to łysy blondyn z niebieskim okiem”. Przyznała również, że wiele osób publikowało informacje dotyczące jej związku. Gwiazda ironicznie skomentowała sytuację: „Może następny mąż będzie Romem, ale obecny nie jest!”

Agnieszka Chylińska po każdej piosence rozmawiała z publicznością, a piosenkę „Kiedy powiem sobie dość” zaśpiewali widzowi. Gwiazda próbowała do nich zejść, jednak napierający tłum był za duży.

źródło:gwiazdy.wp.pl