Tego nie wiedział nikt! Marta Kaczyńska związana zawodowo z największym wrogiem swojego ojca? Gdzie ona pracuje?

Marta Kaczyńska jest znana głównie ze swojego ciętego języka i poglądów powszechnie budzących kontrowersje. W mediach społecznościowych od lat publikuje zdjęcia, z których aż bije przepych i luksus. Wielu ludzi zastanawia się, gdzie pracuje córka tragicznie zmarłego prezydenta, Lecha Kaczyńskiego. Przedstawiamy szokujące fakty.

Marta Kaczyńska od dziecka próbowała naśladować swoich rodziców. Zresztą wychowanie i wartości przez nich przekazane, wpaja swoim dzieciom. Jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Gdańskim i w 2009 roku zdała egzamin adwokacki. Podczas studiów wyszła za mąż za Piotra Smuniewskiego i urodziła córkę. Gdy małżeństwo się rozpadło, Marta Kaczyńska wystąpiła do sądu o zaprzeczenie ojcostwa swojego męża. Okazało się, że nie był on biologicznym rodzicem dziewczynki i zerwał z nimi kontakt.

Jakiś czas później córka pary prezydenckiej związała się z Marcinem Dubienieckim, ojcem Ewy i Martyny. Mężczyzna był oskarżony i skazany za pranie brudnych pieniędzy o wartości ponad 8 milionów złotych. Wykorzystywał osoby niepełnosprawne, dostając dofinansowanie na ich wypłatę i potrącając im z niej 1300 zł miesięcznie. W efekcie pracownicy otrzymywali wynagrodzenie o wartości zaledwie 400 zł. Podobno pieniądze z oszustwa były przeznaczane na cele własne i konsumpcyjne.

Marta Kaczyńska z ochotą wrzuca do mediów społecznościowych zdjęcia, które emanują przepychem i luksusem. Pytanie nasuwa się samo, skąd ma na to pieniądze i gdzie pracuje? Na te i na inne pytania odpowiadamy w naszej galerii.

Związana zawodowo z największym wrogiem swojego ojca


Od 2017 roku Marta Kaczyńska jest związana z Europejskim Centrum Solidarności, gdzie współpracuje m.in. z Lechem Wałęsą.

Felietonistka


Marta Kaczyńska od 2014 roku pisze felietony dla magazynu „Sieci”. Jej artykuły wywołują mnóstwo kontrowersji opinii publicznej. Kobieta lubi poruszać kwestie związane z edukacją seksualną i z chęcią komentuje sprawy polityczne i społeczne.

Na utrzymaniu rodziny


Gdy Marta była w młodym wieku, utrzymywał ją ojciec i wuj. Nie musiała wtedy przejmować się kwestami takimi jak praca i nigdy nie narzekała na brak pieniędzy.

Brudne pieniądze Dubienieckiego


Jej drugi mąż miał na koncie miliony, które przeznaczał na cele własne. Jako że prowadził wtedy gospodarstwo domowe razem z Martą, domniemywać można, z czego żyła cała ich rodzina w tamtym okresie.

Brak inicjatywy po skończeniu studiów


Po zdaniu egzaminu adwokackiego w grudniu 2009 roku, Marta nie podjęła się żadnej pracy.

Gigantyczne odszkodowanie


Po katastrofie smoleńskiej, córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej otrzymała ogromne odszkodowanie. Jak podaje Fakt.pl, wynosiło ono 3 mln zł.

Nieruchomości


Córka Lecha Kaczyńskiego odziedziczyła również po nim mieszkanie ulokowane w Sopocie o metrażu 128 m2, warte ok. 1 mln zł.

Aktorka


W przeszłości Marta Kaczyńska trudniła się jako aktorka. W 2011 roku wcieliła się w córkę Marii Dłużewskiej. Wystąpiła też w filmie o swoim ojcu pt. „Lider” oraz o swojej matce pt. „Dama”. Była również zaangażowana w produkcję pt. „Gorycz i Chwała” w 2010 roku i „Lista Pasażerów” w 2011 roku

Instagram.com/mmkaczynska


Według relacji Faktu, dodatkowy spadek jaki otrzymała po rodzicach wynosi 210 tys. zł, 2 tys. euro, 200 funtów i 250 dolarów.

Kancelaria adwokacka


Córka pary prezydenckiej posiada również własną kancelarię adwokacką w Sopocie „Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Kaczyńska-Dubieniecka”.

źródło: pikio.pl