Tego klientka jednego z hipermarketów się nie spodziewała. Kupiła opakowanie malin. Ku jej zdziwieniu w pojemniku poza owocami znajdowało się coś jeszcze

Tego klientka jednego z brytyjskich hipermarketów się nie spodziewała. Kobieta kupiła opakowanie malin. Ku jej zdziwieniu w pojemniku poza owocami znajdowało się coś jeszcze. Pomiędzy malinami ukryła się jaszczurka. Widać ją na zdjęciach, które opublikowały media.

Wszystko wydarzyło się 27 maja bieżącego roku. Laura Johnson robiła zakupy w hipermarkecie w Basildon. W pewnej chwili zaczepiła ją inna klientka. Kobieta pokazała jej opakowanie malin, w którym poza owocami znajdowała się również jaszczurka. Klientka zastanawiała się, co z tym fantem zrobić. Obawiała się, że gad zostanie „usunięty”. – Przekazałam pojemnik pracownikowi sklepu. Mam nadzieję, że nic jej (jaszczurce-red.) się nie stało – powiedziała Laura Johnson.

Nie jest jasne, jak gad dostał się do pojemnika. Sieć Sainsbury’s zapewniła, że ma procedury, by „zapobiegać tego typu niespodziankom”. – Wyjaśniamy to z naszym dostawcą – poinformował rzecznik firmy. – Jesteśmy wdzięczni klientce i pracownikom naszego sklepu, którzy przekazali jaszczurkę RSPCA – dodał.

RSPCA to skrót od Royal Society for the Prevention of Cruelty to Animals. Organizacja działa w Wielkiej Brytanii i zajmuje się pomocą zwierzętom.

źródło: fakt.pl