Te maluchy wyrosły na prawdziwe gwiazdy. Gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2019 na Instagramie

Z okazji Dnia Dziecka wiele gwiazd pochwaliło się w mediach społecznościowych swoimi zdjęciami z dzieciństwa. Niektóre z nich zupełnie nie przypominają siebie, a inne prawie w ogóle się nie zmieniły. Ciekawe, czy Wy potrafilibyście rozpoznać wszystkich celebrytów. My z niektórymi mieliśmy niemały problem!

Maja Sablewska

Prezenterka pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z czasów, kiedy miała 7 lat. Gdyby nie podpis, pomyślelibyśmy, że to fotografia uroczego małego chłopca. Nic bardziej mylnego! To Maja Sablewska. Gwiazda sama zażartowała z siebie:

Chciałabym poznać fryzjera, który mi to zrobił… 7 lat, pierwsza klasa, ładna koszula…
I… w kategorii ‚METAMORFOZA’… wygrywam. Wszystkiego co dobre dla wszystkich dzieci tych małych i dużych – napisała Sablewska.

Małgorzata Rozenek-Majdan


1 czerwca swoje urodziny świętuje Małgorzata Rozenek-Majdan. Poznaliście, że ta słodka dziewczynka to właśnie Gosia? My musieliśmy się dobrze przypatrzeć. ‚Perfekcyjna’ skończyła właśnie 41 lat. Wszystkiego najlepszego!

Już wtedy byłam szczęśliwym, pogodnym i radosnym dzieckiem. Wierzącym, że świat jest pięknym miejscem, w którym będę mogła zrealizować swoje marzenia. Dziś z perspektywy tych 41 lat (!) mogę śmiało powiedzieć, że wszystko, co sobie wymarzyłam, mam, i chociaż życie nie zawsze było łatwe, to tej małej Małgosi ze zdjęcia powiedziałabym – nic nie zmieniaj, będziesz bardzo szczęśliwa.

Agnieszka Woźniak-Starak z mamą


Z kolei tutaj widzimy małą Agnieszkę Woźniak-Starak, pozującą razem z mamą. Teraz już wiemy, po kim prezenterka odziedziczyła urodę!

Dostałam od mamy z okazji Dnia Dziecka. #dziendziecka #naburmuszona #jedynaczka – napisała Agnieszka pod zdjęciem.

Kamil Kula


Marta Żmuda Trzebiatowska pochwaliła się fotografią z dzieciństwa swojego męża Kamila Kuli. Aktor świętuje nie tylko Dzień Dziecka, ale przede wszystkim urodziny i to w dodatku okrągłe, bo 30. Wszystkiego najlepszego!

Kochani, dziś mój najlepszy przyjaciel, najzabawniejszy facet, jakiego znam, który potrafi rozśmieszyć mnie tak, że aż boli mnie brzuch, facet, który potrafi zachować zimną krew w każdej sytuacji, na którym można polegać, którego słowo honoru cenniejsze jest od najdroższych kruszców, super mąż i wspaniały tata, jednym słowem SUPER FACET obchodzi 30 urodziny! Spełnienia marzeń Kochanie!

Weronika Rosati


A o to kolejna trudna zagadka. Jedyną wskazówką są ciemne włosy i przenikliwe spojdzenie. Trzeba przyznać, że Weronika Rosati była naprawdę uroczym dzieckiem.

Dominika Gwit


To zdjęcie to nasz hit. Dominika Gwit, którą widzicie na zdjęciu, od małego była żywiołową i pełną temperamentu osobą. Cieszymy się, że wraz z dorosłością nie zatraciła tej energii.

Prawdziwej, czystej, dziecięcej radości Wam życzę! I pięknej nieskalanej Miłości! Takiej jak ma każde dziecko! Na całe życie Wam życzę! Ps. Nic się nie zmieniłam, prawda? – napisała pod zdjęciem.

Agata Młynarska


Swoim zdjęciem z dzieciństwa postanowiła pochwalić się również Agata Młynarska. Tutaj nie mamy wątpliwości, że to fotografia dziennikarki. Jej spojrzenie się nie zmieniło.

Jastarnia, 1969, mam 4 lata. Jedno z ukochanych miejsc mojego dzieciństwa. Wszystkim dorosłym życzę na Dzień Dziecka by dali sobie prawo do pokochania dziecka w sobie.

źródło:  plotek.pl