„Tata chyba nie wytrzymał psychicznie i nas zostawił” – opowiadał Filip. Ekipa Dowbor pomogła im wrócić do normalnego życia. Zdjęcia

Katarzyna Dowbor wraz z ekipą programu ‚Nasz nowy dom’ już po raz kolejny ruszyła w Polskę, aby odremontować domy potrzebujących. W tym tygodniu szczęście uśmiechnęło się do wyjątkowo pokrzywdzonego przez los rodzeństwa.

1

„Nasz nowy dom”

W ostatnim odcinku programu „Nasz nowy dom” Katarzyna Dowbor odwiedziła Michała, Filipa i Roksanę – rodzeństwo, które dorastało w domu pełnym przemocy i alkoholu. Ich mama zginęła w wypadku samochodowym, później odszedł od nich ojciec.

Tata chyba nie wytrzymał psychicznie i nas zostawił – opowiadał Filip.

2

Tragedia rodzinna

Na szczęście, najstarszy Michał był już pełnoletni i uzyskał zgodę sądu na zostanie opiekunem prawnym młodszego rodzeństwa. W ich domu w końcu zapanował spokój, mogli się uczyć, powoli zaczynali cieszyć się życiem. Niestety, niedługo potem spotkała ich kolejna tragedia. W budynku wybuchł pożar. Zdewastował kuchnię, łazienkę, spaliła się cała instalacja elektryczna.

Tego dnia stwierdziłam, że chyba nie mogę stracić nic więcej – opowiadała Roksana.

3

Dom po remoncie

Każde z nich zamieszkało w innym miejscu, korzystając z gościnności rodziny i przyjaciół. Ich największym marzeniem był powrót do jedynego miejsca na ziemi, w którym czują się bezpiecznie, do własnego domu. Na szczęście z pomocą przyszła ekipa programu „Nasz nowy dom” i odremontowała ich mieszkanie.

4

Kuchnia

Kuchnia została urządzona zgodnie z najnowszymi trendami. Dominuje biel, która została przełamana kolorową zastawą. Efekt? Pomieszczenie wygląda jak z katalogu salonu meblowego.

5

Łazienka

Nie mniejsze wrażenie robi łazienka. To idealne miejsce na relaks w ciszy po ciężkim dniu.

6

7

Pokoje

Pokoje są z kolei kolorowe i przestrzenne. Aż chce się w nich przesiadywać! One, podobnie jak reszta domu, zostały utrzymane w nowoczesnym stylu.

8

9

Pokoje

W pokoju Roksany nie zabrakło różowych elementów i toaletki.

10

11

Salon

W salonie znalazł się natomiast kominek. Ależ przytulnie.

12

13

14

Przedpokój

W przedpokoju zawisły pejzaże oraz wspólne zdjęcia rodzeństwa.

15

Trzeba przyznać, że ekipa wykonała kawał dobrej roboty.

źródło: plotek.pl