Dziewiąta edycja „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” dobiega końca. Dziś obejrzeliśmy trzy pary, które zatańczyły w półfinałowym odcinku. Ależ to były emocje! Za tydzień czeka na nas finał, w którym o nagrodę główną mogą zawalczyć tylko dwa duety. Kto wytańczył sobie awans do ostatniego odcinka show?

Joanna Mazur i Jan Kliment, Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak oraz Tomek „Gimper” Działowy i Natalia Głębocka. To oni walczyli o miejsce w finale i Kryształową Kulę.

Próby do odcinka trwały już od rana. Piątkowego wieczoru każda z tych par zaprezentowała po trzy choreografie. Jedną znali już bardzo dobrze, bo trenowali ją do odcinka, w którym tańczyli do piosenek z bajek. Mimo wszystko do półfinałowego odcinka uczestnicy mieli najwięcej przygotowań. A trzy nowe układy jednego dnia na pewno były dla nich wyczerpujące.

Walka, ale też zabawa na parkiecie, przyniosła wiele emocji. W półfinale programu pojawił się także gość. To Marcin Sójka, zwycięzca dziewiątej edycji programu „The Voice of Poland”, który dał krótki występ.

„Taniec z Gwiazdami”. Kto zatańczy w finale?

Widzowie już od rana typowali w sieci, kto może znaleźć się w finale. Ich opinie były naprawdę różne. Ostatecznie, jak przekonaliśmy się w programie, taneczna przygoda zakończyła się dla pary Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak. Tym samym za tydzień o Kryształową Kulę powalczą Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomek „Gimper” Działowy i Natalia Głębocka.

Komu z nich kibicujecie?

źródło: fakt.pl