Taniec z gwiazdami: Hania Szatan rozpłakała się. Serce Basi przeszył ból i natychmiast pobiegła utulić zasmuconą jedynaczkę. Zdjęcia

Barbara Kurdej-Szatan (34 l.) i jej mąż Rafał Szatan (31 l.) to jedyne jak dotąd małżeństwo gwiazd, które rywalizowało ze sobą w „Tańcu z gwiazdami”. Ale niestety w piątek popularny artysta odpadł z programu. Z decyzją widzów nie mogła pogodzić się córeczka pary. Siedząca na widowni Hania (8 l.) rozpłakała się. Serce Basi przeszył ból i natychmiast pobiegła utulić zasmuconą jedynaczkę.

W drugim odcinku „Tańca z gwiazdami” Rafał i Lenka Klimentowa (30 l.) zatańczyli jive’a. Jurorzy nie byli dla nich łaskawi. Para zebrała zaledwie 17 pkt. Widzowie ich nie uratowali. Para odpadła z programu.

To był dla małej Hani cios prosto w serce – dziewczynka się rozpłakała. I choć na widowni siedzieli jej dziadkowie, Basia zostawiła swojego tanecznego partnera Jacka Jeschke i natychmiast do niej podbiegła. Chwyciła jedynaczkę w ramiona i próbowała ją pocieszyć. W objęciach mamy Haneczka przestała płakać. Z tym, że mąż odpadł z programu nie pogodziła się też Kurdej-Szatan.

„Kocham Cię Kochanie! Tańczyłeś przepięknie! Jesteś megazdolny! Totalnie nie zgadzam się z tym werdyktem i z ocenami jury. Nie czaję. To po prostu telewizja” – napisała na Instagramie gwiazda „M jak miłość”.

Nam też jest go szkoda.

źródło: se.pl