Nowa edycja „Tańca z Gwiazdami” dopiero co wystartowała, a już odpadają osoby, które jak mogło się wydawać, miały szansę dojść naprawdę daleko. W ostatnim odcinku z programem musieli pożegnać się Rafał Szatan i Lenka Klimentova. Z werdyktem nie zgadza się Basia Kurdej-Szatan, uczestniczka show, a zarazem żona Rafała Szatana.

W ubiegłym tygodniu parą, któa zdobyła najniższe noty od jury była Magda Bereda i Kamil Kuroczko. Jednak to nie oni odpadli, a Reni Jusis, która tańczyła z Miszą Steciukiem. W minionym odcinku „Tańca z Gwiazdami” doszło do podobnej sytuacji. Znów Magda i Kamil znaleźli się na samym dole tabeli z punktami od jurorów. Choć ich taniec był nieco lepszy niż w 1. odcinku, to znów dostali łącznie 12 punktów. I kolejny raz przeszli dalej. Przygoda z programem zakończyła się jednak dla Rafała Szatana i Lenki Klimentovej. Ich jive zapewnił im 17 punktów.

Rafał Szatan odpadł z „Tańca z Gwiazdami”

Jak wiadomo, losy uczestników zależą nie tylko od punktów przyznawanych przez jury, w którym w obecnej edycji zasiada Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. Bardzo dużo zależy też od głosowania widzów. Najwidoczniej SMS-y od nich nie uratowały Rafała i Lenki. Para jednak miała sporo fanów, co można zauważyć na profilu „Tańca z Gwiazdami”. Pod zdjęciem pary pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci wyrażają smutek, że to właśnie Rafał i Lenka odpadli. Dużo osób nie zgadza się z takim werdyktem. „Bardzo smutno że akurat oni”, „To jakaś porażka z tym głosowaniem. Kiedyś opadały naprawdę najsłabsze osoby, teraz to wszystkiego można się spodziewać”, „Taka fajna para. Lenka super osoba…nie wierzę”, „Bez Lenki i Rafała to już nie to samo”, „Jeju aż się popłakałam. Smutno mi teraz. Byli wspaniali” – czytamy.

Z werdyktem nie zgadza się także Basia Kurdej-Szatan. W momencie ogłaszania wyników nie wyglądała na zadowoloną. Tak samo córka pary, która kibicowała na widowni rodzicom. Aktorka natychmiast do niej podbiegła, co uchwyciły kamery. Po programie Basia dodała także zdjęcie z mężem i wpis, w którym wyraziła swój żal. „Kocham Cię Kochanie! Tańczyłeś przepięknie! Jesteś mega zdolny! Totalnie nie zgadzam się z tym werdyktem i z ocenami jury dzisiejszymi. Nie czaję …. :(((((((( to po prostu telewizja. Za to idźcie zobaczyć Rafała w „Rock of Ages” w Teatrze Syrena – wymiata tam! Jestem z Ciebie ogromnie dumna” – napisała aktorka.

Za to najlepszą parą wieczoru okazała się Sandra Kubicka i Adam Adamonis. Zatańczyli walca, za którego otrzymali 27 punktów. Dla modelki było to szczególne wyróżnienie, bo jak przyznała, na próbach stwierdziła, że nie chce tańczyć właśnie tego tańca, a treningi były dla niej wyjątkowo trudne. Wysokie oceny zgarnęli też Joanna „Ruda” Lazer oraz Rafał Maserak. Para wytańczyła 26 punktów. Macie swoich faworytów?

źródło: fakt.pl