Piątkowy odcinek „Tańca z gwiazdami” był dla wielu osób bardzo emocjonujący. Po emisji padło wiele komentarzy na temat tego, że do finału przeszła nieodpowiednia osoba. Teraz sami zainteresowani zabrali głos.

Tamara Gonzalez Perea znana szerzej jako Macademian Girl, odpadła w półfinałowym odcinku „Tańca z Gwiazdami”. Teraz opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych filmik, na którym wiruje na parkiecie w parze z Rafałem Maserakiem. Tuż obok zamieściła opis, w którym wspomina czas spędzony w programie.

„Cenniejsze od głównego trofeum jest właśnie to, że pokonałam swoje słabości i (głęboko w to wierzę) rozpoczęłam kolejny rozdział swojego życia!” – pisze Tamara Gonzalez Perea. „No bo czy po tych czterech miesiącach zakochiwania się w tańcu może być inaczej? Na pierwszych treningach wątpiłam, czy w ogóle dam radę nauczyć się podstawowych kroków… ale w takich chwilach przypominam sobie, że JESTEM WOJOWNIKIEM. I choć doskonale znam smak przegranej (w końcu to nie mój pierwszy program telewizyjny), to uważam że najważniejsze jest być sobą do końca i odebrać każdą życiową lekcję z pokorą – nawet kiedy trzeba odejść z placu boju” – dodała celebrytka.

https://www.instagram.com/p/BxUdTwEFVX5/?utm_source=ig_embed

Choć wiele osób stawiało, że to właśnie Tamara wygra program, o Kryształową Kulę zawalczą Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomasz „Gimper” Działowy i Natalia Głębocka. Choć Iwona Pavlović, Ola Jordan i Andrzej Grabowski zgodnie stwierdzili, że miejsce w finale należy się Perei, internauci zadecydowali inaczej.

https://www.instagram.com/p/BxPz78WllGM/?utm_source=ig_embed

źródło:kobieta.wp.pl