Tamara Arciuch wypoczywa z rodziną we Włoszech. Aktorka pokazała zdjęcia, na których pozuje bez grama makijażu i w bikini. Internauci są zachwyceni.

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski wraz z dziećmi wybrali się na wakacje do Włoch. Aktorka na swoim Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami z wyjazdu. To, co zwraca uwagę, to naturalność z jaka pozuje gwiazda. Na twarzy Arciuch nie ujrzymy bowiem ani grama makijażu. Gwiazda pokazała też, jak wygląda w bikini. Fani nie mają wątpliwość – figura aktorki jest kapitalna.

Tamara Arciuch na wakacjach
Na zdjęciach widać, że Arciuch i jej rodzina doskonale się bawią. Podziwiają włoskie widoki, cieszą się piękną pogodą i mogą wypoczywać na niemal pustej plaży.

W wakacje czas często staje w miejscu. Też tak macie, że niektóre chwile zapamiętujecie szczególnie, choć tak naprawdę trwały kilka sekund? – napisała pod jedną z fotografii.
Internauci byli pod wrażeniem uchwyconych przez Arciuch kadrów. Nie szczędzili też komplementów samej aktorce.

Jak można być tak naturalnie pięknym? Zazdroszczę pani Tamaro.
Wygląda Pani jak gwiazda z Hollywood. Super.
Przepiękna naturalna kobieta.
Rewelacyjnie Pani wygląda! Ta naturalność jest po prostu cudowna… Wielu powinno się nauczyć tego od Pani – czytamy w komnatach pod jedną z fotografii.
I faktycznie Tamara Arciuch wygląda przepięknie. A jak wam podoba się w takiej odsłonie?

źródło: plotek.pl