Tak wygląda dom Marty Kaczyńskiej. Wielu sympatyków córki prezydenckiej pary jest zachwyconych tymi luksusami

Marta Kaczyńska miała ponoć w planach przeprowadzkę do Warszawy, jednak według medialnych doniesień niezmiennie mieszka z rodziną w Sopocie. Jako że prawniczka jest ogromną fanką fotografii, sama chętnie dzieli się publicznie wieloma zdjęciami, na których ujawnia czasem także wygląd wnętrz swego mieszkania. Wielu sympatyków córki prezydenckiej pary jest zachwyconych tymi luksusami.

Marta Kaczyńska wychowuje obecnie troje dzieci oraz pracuje, więc zapewne nie ma zbyt wielu wolnych chwil. Kiedy więc tylko może odpocząć, zaszywa się w ukochanym mieszkaniu w Sopocie, które odziedziczyła po rodzicach. Prawniczka ma bez wątpienia wiele wspomnień z tymi wyjątkowymi wnętrzami.

Marta Kaczyńska mieszka w zapierającym dech w piersiach mieszkaniu

Być może to właśnie z tego powodu w salonie Marty Kaczyńskiej wciąż znaleźć można wiele starych mebli, obrazów, figurek, zdjęć w ramkach, dzierganych serwet oraz pamiątek. Aby nieco odświeżyć wygląd wnętrz, prawniczka rozstawiła w nich wiele kwiatów, a okna i drzwi zdecydowała się pomalować na biało.

W łazience córki prezydenckiej pary nie brakuje za to dużych luster oraz niewielkich ozdób, które nadają pomieszczeniu wyjątkowego klimatu. Internauci są jednak najbardziej zaskoczeni faktem, iż w pokoju nie brakuje marmurowych płytek i wykończeń, które są oczywiście najczęściej bardzo kosztownym wyborem. Kaczyńska może sobie jednak pozwolić na podobne luksusy.

Fani Marty Kaczyńskiej są zachwyceni wnętrzami jej domu

Pokój starszej córki prawniczki, Ewy Dubienieckiej jest już bardziej nowoczesny. Ma pomalowane na biało ściany, wygodny fotel, duże łóżko oraz kilka szaf i szafek. Nastolatka nie może narzekać na brak lustra oraz przestrzeni do zagospodarowania wybranych przez siebie ozdób i plakatów.

Wielu internautów jest także pod wrażeniem kuchni Marty Kaczyńskiej. Proste, białe ściany zdecydowała się bowiem przełamać wyłożeniem podłogi płytkami w biało-czarną kratę. Jak wynika z komentarzy na Instagramie, to połączenie bardzo spodobało się sympatykom prawniczki oraz niezwykle ich zainspirowało.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

źródło: pikio.pl