Tak schudł Bronisław Komorowski. Mówi o swoim zdrowiu. Zdjęcie

Czy Bronisław Komorowski (66 l.) schudł, żeby zadbać o wizerunek przed kolejnymi wyborami? A może wcale nie miał wyboru? – [To] raczej wygrana batalia o zdrowie – odpowiada prezydent, kiedy dziennikarze pytają go o tuszę.

Kiedyś słynął z charakterystycznego wąsa i brzuszka, którego nie powstydziłby się żaden piwosz! Ale siedzący tryb życia, podjadanie i niezdrowa dieta to już przeszłość. I to widać gołym okiem… Na nienaganną figurę Komorowskiego zwrócili uwagę dziennikarze „Dziennika Gazety Prawnej”. W wywiadzie polityk nie chce zdradzać szczegółów, ale współpracownicy byłego prezydenta uspokajają. Jak zapewniają, nie ma się czym martwić!

– Pod koniec prezydentury w 2015 r. Bronek miał podwyższony cukier i cholesterol. Musiał zrzucić parę zbędnych kilogramów – zdradza nam jeden z byłych pracowników Pałacu Prezydenckiego. – W pewnym wieku trzeba o siebie zadbać, to zupełnie naturalne – dorzuca kolejny współpracownik byłego prezydenta.

1

Nie jest tajemnicą, że polityk jest łasuchem. Uwielbia nie tylko słodycze, ale i tradycyjne potrawy przygotowywane przez jego małżonkę, Annę Komorowską (66 l.). Jak pisaliśmy w „Super Expressie” po raz pierwszy były prezydent musiał przejść na dietę już w 2014 r. po wypadku na nartach. Wówczas zabrał się za mordercze ćwiczenia i schudł aż 10 kilogramów. Wszystko po to, by nie obciążać operowanego wówczas kolana.

2

3

4

5

6

7

8

10

źródło: se.pl