Monika Olejnik to jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek. Dziś możemy ją oglądać m.in. w programie „Kropka nad i”, w którym jest gospodynią. Olejnik postanowiła pochwalić się w Internecie starymi zdjęciami. Zrobiła to z okazji 30. rocznicy rozpoczęcia obrad Okrągłego Stołu. Zobaczcie, jak wyglądała młoda Olejnik.

Monika Olejnik

Monikę Olejnik wzięło na wspominki. Gwiazda pokazała na Facebooku zdjęcia sprzed 30 lat. To dlatego, że wczoraj minęły równo trzy dekady od początku obrad Okrągłego Stołu. Olejnik zachowała w domowym archiwum zdjęcia z tamtych czasów. W tamtym czasie, gdy dochodziło do bardzo poważnych zmian w Polsce, Olejnik była dziennikarką, pracowała wtedy w radiu.

Zdjęcia, którymi pochwaliła się Monika Olejnik w Internecie mają nie tylko wartość historyczną, bo dotyczą wielkich wydarzeń, ale i z pewnością wartość sentymentalną. Dlaczego? Na jednym z nich Olejnik pozuje wraz z Jackiem Kuroniem, który 30 lat temu był wśród uczestników posiedzeń Okrągłego Stołu. Brał w nich udział jako przedstawiciel strony reprezentującej Solidarność. Na drugim ze zdjęć Olejnik pozuje na tle flag ze słynnym logiem Solidarności.

źródło: se.pl