Szydło pokazała kilka zdjęć i… posypały się gromy. Ależ oberwała [zdjęcia]

Beata Szydło jest wicepremierem, ale nie tylko. Pełni także funkcję przewodniczącej Komitetu Społecznego Rady Ministrów. Ostatnio wzięła udział w spotkaniu, którego tematem była reforma edukacji, ale też sprawa przeciwdziałania zjawisku używania substancji psychoaktywnych przez młodzież. Była premier pochwaliła się zdjęciami z rozmów i… spadły na nią gromy!

Beata Szydło jako szefowa Komitetu Społecznego Rady Ministrów wzięła udział w spotkaniu z członkami Komitetu, minister edukacji Anną Zalewską, przedstawicielami Głównego Inspektoratu Sanitarnego, MSWiA oraz policji. Minister edukacji przedstawiła informację na temat realizacji reformy edukacji i jej obecnego stanu. Powiadomiłam, że szkoły są przygotowane na początek nowego roku szkolnego i większej liczby uczniów w szkołach ponadgimnazjalnych, bo w tym roku do szkół średnich pójdą uczniowie gimnazjów i ósmych klas.

Oprócz tego rozmowy dotyczyły wspólnych działań skierowany na walkę z używaniem przez młodzież substancji psychoaktywnych. Jak czytamy na stronie KPRM: – Zmiany legislacyjne, dzięki którym substancje psychoaktywne są traktowane przez prawo na równi z narkotykami, przyniosły już efekty. W IV kwartale 2018 r. liczba zatruć spadła o połowę w porównaniu do III kwartału br.

Zdjęcia z jakże ważnego spotkania Beata Szydło wrzuciła na swojego Twittera. – Dzisiaj na posiedzeniu temat wdrażania reformy edukacji oraz informacja na temat przeciwdziałania zjawisku używania substancji psychoaktywnych przez młodzież – napisała. I niestety, posypały się na nią gromy! Komentujący nie zostawili suchej nitki na reformie edukacji i na… Szydło:

– Deforma szanowna Pani. Do dziś tak się wstydzicie nowych programów nauczania, że ich autorzy pozostają anonimowi. Skandal!;

– Oddaj kase nic nie robisz; Co takiego? Reforma.? to chyba jakiś żart Proszę #BeataSzydlo, by nie nazywać niszczenia szkoły, stwarzania trudnych sytuacji dla uczniów klas ósmych i trzecich gimnazjum , a potem pozostałych, reforma to cofnięcie się o wiele, wiele lat;

– O czym pani mowisz ??? Na przykrywke to malo….aaaa chodzi o to, ze cos pani robi…za taka kase trzeba cos robic, ale dlaczego ….cos ? – wypisywali do byłej premier internauci.

źródło: se.pl