Szósta rocznica ślubu i 12 lat razem. Anna Lewandowska i Robert Lewandowski świętują rocznicę ślubu. Wzruszające zdjęcia

Robert i Anna Lewandowscy korzystają z wolnych chwil i obecnie przebywają na wakacjach w Marbelli. W gorącej Hiszpanii parze przyszło także świętować szóstą rocznicę ślubu. Dokładnie 6 lat temu, 22 czerwca 2013 roku, Robert i Anna pobrali się. Napastnik Bayernu Monachium pochwalił się w sieci romantycznymi zdjęciami z ukochaną żoną. Zobaczcie, jak w Hiszpanii rocznicę ślubu świętują Lewandowscy.

„Szósta rocznica ślubu i 12 lat razem. Z tobą jestem najszczęśliwszym mężczyzną na świecie – napisał Robert Lewandowski pod udostępnionym zdjęciem. Fotografię na Instagramie udostępniła również Anna Lewandowska. „6. rocznica, 12 lat razem. Szczęśliwi”, napisała. Lewandowscy pobrali się 22 czerwca 2013 roku. Uroczystość odbyła się w kościele św. Anny w Serocku. 4 maja 2017 roku urodziła im się córeczka, Klara.

Robert i Anna Lewandowscy rocznicę świętuję w Hiszpanii w Marbelli, gdzie spędzają wakacje wraz z córką oraz przyjaciółmi. Wcześniej wypoczywali na greckiej wyspie Mykonos wraz z Wojciechem i Mariną Szczęsnymi. Potem „Lewy” musiał wyskoczyć na kilka dni do Chin, gdzie promował firmy, z którymi związany jest kontraktami reklamowymi. Teraz wrócił do Europy i wraz z najbliższymi ładują akumulatory w Andaluzji, na południu Hiszpanii.

źródło:sport.se.pl