Szok w Wielkiej Brytanii. Księżna Kate wyprowadziła się z pałacu i zabrała ze sobą dzieci?!

Szok w Wielkiej Brytanii. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, małżeństwo Kate (37 l.) i Williama (36 l.) przeżywa bardzo poważny kryzys. Jeden z magazynów przekonuje, że księżna Cambridge wyprowadziła się z Pałacu, a na dodatek zabrała ze sobą dzieci.

Raz na jakiś czas powracają spekulacje na temat kondycji małżeństwa Kate i Williama, które podobno ma za sobą kilka poważniejszych kryzysów. Jeden z nich miał pojawić się przed wizytą książęcej pary w Polsce. Przypomnijmy, że wyciekło wówczas nagranie księcia z klubu, w którym bawił się w towarzystwie tajemniczej kobiety. To miało nie spodobać się jego żonie. Ponoć z trudem wybaczyła mężowi eksces.

Niedawno plotki znów powróciły. W mediach aż huczało na temat rzekomego romansu, który miał połączyć Williama i jedną z przyjaciółek Kate. Podobno księżna zażądała, by mąż zerwał z kobietą wszelkie kontakty i wyrzucił ją z brytyjskiej socjety.

Teraz w zagranicznej prasie pojawiły się kolejne szokujące doniesienia. Wedle informacji „Sun”, książę oświadczył żonie, że jest „trochę nieszczęśliwy” w małżeństwie z nią i że „nie ma już tej iskry”. To przelało czarę goryczy. Ponoć sytuacja jest tak poważna, że Kate… wyprowadziła się z Pałacu i wraz z dziećmi zatrzymała się u rodziców.

Informator „Sun” twierdzi, że księżna jest podłamana. „Leży w łóżku, martwiąc się o przyszłość. Od czasu romansu ich małżeństwo nie jest już takie samo. Ma nadzieję, że jej powrót do rodziców sprawi, iż znów będzie iskrzyło między nią a Williamem, a on zrozumie, że mu jej brakuje” – mówi.

źródło: pomponik.pl