Syn przekazał, że jego tata przebywa w szpitalu. Stan zdrowia legendarnego aktora wymagał błyskawicznej reakcji lekarzy. Artysta musiał być natychmiast hospitalizowany.

Jego tata jest już legendarnym aktorem, który na swoim koncie ma dziesiątki ról. Niestety teraz trafiły do nas druzgoczące wieści przekazane przez syna artysty. Na szczęście aktor ma już za sobą najgorszy okres choroby, ale nadal musi być pod obserwacją lekarzy. Obecnie powoli wraca do swojej poprzedniej formy.

Alain Delon jest francuskim aktorem, który wystąpił w całej masie filmów, które zyskały rozgłos nie tylko w jego ojczyźnie. Artysta nie boi się podejmować ról w różnych gatunkach, a jedna z jego ostatnich kreacji to Juliusz Cezar w komedii „Asterix na olimpiadzie”.

Syn Alaina Delona poinformował, że jego tata miał wylew do mózgu
Aktor ma już swoje lata i to normalne w jego wieku, że zdrowie zaczyna już trochę niedomagać. W końcu Delon skończył 83 lata, ale nikt nie spodziewał się, że artysta będzie hospitalizowany z powodu udaru mózgu i wylewu. Te przerażające informacje przekazał syn artysty.

– Mój ojciec miał udar mózgu i lekki wylew krwi do mózgu. Był operowany w paryskim szpitalu Pitie-Salpetriere, gdzie przez trzy tygodnie przebywał na oddziale intensywnej terapii – przekazał Anthony Delon.

Rodzina aktora pełniła warty przy jego łóżku na zmianę, aby ten nawet przez moment nie zostawał sam w szpitalnej sali i cały czas czół obecność swoich bliskich. Na szczęście po dosyć krótkim leczeniu w szpitalu, lekarze stwierdzili, że jego funkcje życiowe są w doskonałym stanie, a stan stabilny.

Dzięki temu aktor mógł wrócić do Szwajcarii, ale nie oznaczało to jeszcze powrotu do domu. Aktualnie artysta przebywa w specjalistycznej klinice, gdzie poddawany jest rehabilitacji i powoli wraca do zdrowia. Miejmy nadzieję, że aktor szybko wróci do poprzedniej formy i już niedługo będzie mógł wrócić w pełni sił do swojego domu oraz rodziny.

– Jako że według lekarzy przebieg jego funkcji życiowych jest doskonały, a stan stabilny, wrócił do Szwajcarii i spokojnie odpoczywa w klinice – dodaje syn aktora.

źródło: pikio.pl