Po prawie rocznej przerwie „Świat według Kiepskich” wraca na antenę Polsatu. Okazuje się, ruszyły zdjęcia do 23. sezonu. Popularny serial wróci na ekrany tuż po wakacjach. Jakby zaskoczeń było mało, widzów czeka prawdziwa rewolucja, a nowe kalesony Ferdka nie są najważniejszą z niespodzianek.

W „Świecie według Kiepskich” zapowiada się wielka zmiana. Serial, który jest emitowany przez telewizję Polsat już od prawie 20 lat, po niemal rocznej przerwie powraca. Nowych odcinków możemy się spodziewać po wakacjach, a wiele wskazuje na to, że wielbiciele „Kiepskich” będą naprawdę zaskoczeni zmianami.

Na fanów Ferdka i jego rodziny czeka wiele atrakcji, a premierowy sezon przyniesie nowe wątki. Widzowie będą świadkami m.in. wielkich zmian w uczuciowym życiu Mariolki. Starający się o jej rękę Kopernik w końcu dostanie błogosławieństwo Kiepskiego, a Boczek niespodziewanie stanie się milionerem.

Nowe kalesony Ferdka Kiepskiego

Jak informuje SE.pl, szokującą zmianą będą… rozmiary Ferdka Kiepskiego. Grający go Andrzej Grabowski w ostatnim czasie bardzo schudł. Aktor przeszedł operację zmniejszenia żołądka i wygląda na to, że zabieg przyniósł pożądany rezultat w postaci zrzucenia zbędnych kilogramów. Aktor zaczął też bardziej dbać o swój sposób odżywiania. Nowy Ferdek Kiepski będzie zatem dużo szczuplejszy.

W związku z rewolucją w życiu Grabowskiego (przypomnijmy – poza zmniejszeniem żołądka aktor także się w międzyczasie rozwiódł), kalesony Ferdka Kiepskiego okazały się stanowczo za duże. Konieczne więc było przygotowanie nowych.

O tym, jak zmieni się Ferdek Kiepski, można przekonać się, porównując obecne zdjęcia Andrzeja Grabowskiego do tych sprzed ponad roku. Różnicę widać gołym okiem.

Jesteśmy ciekawi, jak scenarzyści serialu wyjaśnią zmianę wyglądu Ferdka. Być może okaże się, że na krótko poszedł do pracy, co mocno odbiło się na jego wyglądzie? 🙂