Sukienka, którą założyła Agata Duda podzieliła internautów. Czy ona jest przezroczysta

Agata Duda podzieliła Polaków swoją nową, wiosenną kreacją, którą właśnie zaprezentowała światu. W mediach społecznościowych rozpoczęła się debata nad tym, czy nowa sukienka pierwszej damy jest przezroczysta, a zdania są wyjątkowo podzielone.

Agata Duda ostatnio staje na głowie, by pokazać się z jak najlepszej strony. W bardzo krótkim czasie padło na nią niewiarygodnie wiele słów krytyki, a głównym zarzutem tradycyjnie była jej polityczna bierność oraz bardzo mała aktywność, jeśli chodzi o publiczne wystąpienia oraz różnego rodzaju wydarzenia. W odpowiedzi na to pierwsza dama teraz co chwilę pokazuje się przed kamerami, staje u boku Andrzeja Dudy w nagrywanych na portale społecznościowe filmikach oraz uczestniczy w wydarzeniach na terenie całej Polski.

Choć padają głosy, że zachowanie to ma ścisły związek z nadchodzącymi wyborami oraz podkopaną przez afery pozycją PiS, trzeba przyznać, że efekt jest zaskakujący. Agata Duda bezustannie jest teraz tematem nr jeden w mediach, nikt jednak nie przypuszczał, że uwagę internautów zwróci w taki sposób. Sukienka, w której wystąpiła niedawno, podzieliła Polaków, którzy nie mogą ustalić, czy materiał jest przezroczysty.

Agata Duda zaskoczyła wszystkich swoim występem

Publicznych pokazów pierwszej damy ciąg dalszy. Agata Duda zaskoczyła tym razem uczniów, którzy odwiedzili Pałac Prezydencki i postanowiła sama oprowadzić ich po włościach prezydenta. Oczywiście nie mogło przy tym zabraknąć również wyjątkowej kreacji, której zdjęcia momentalnie obiegły internet.

Małżonka prezydenta Polski zaprezentowała się w skromnej, lecz bardzo gustownej sukience, dzięki której wszyscy poczuliśmy wiosnę. Wszyto w nią wiele misternych, kwiatowych aplikacji, które dodawały powiewu świeżości eleganckim wnętrzom. Czarna kreacja miała również przewiewne, prześwitujące rękawy i to o nie rozgorzała w internecie prawdziwa walka.

Zdania internautów są podzielone

Z pewnością nikt się nie spodziewał, że taka błahostka może wywołać tak wiele emocji. Internauci prześcigali się w sugestiach, że nie tylko rękawy mogłyby być prześwitujące, podczas gdy inni twierdzili, że stylizacja była perfekcyjna, a rękawy były jedynie kuszącym jej dopełnieniem idealnie pasującym do całości. Całość możecie ocenić sami, oglądając zdjęcia zamieszczone poniżej.

– Szkoda, że tylko te rękawki tak prześwitują. Przepiękna kobieta – pisze internauta.

– Doskonała jest ta sukienka, a rękawy to tylko jej dopełnienie, które nadaje smaku – odpowiada inna osoba.

– Można mieć o niej różne zdanie, ale trzeba przyznać, że kreację potrafi dobrać perfekcyjnie – podsumowuje następna.

1

2

źródło: pikio.pl