Michał Szpak w makijażu na imprezie! Powieki miał fikuśnie wymalowane niczym Małgosia Rozenek

Michał Szpak znów zaskoczył swoim fanów. Tym razem popularny muzyk postanowił ubrać się w tak odważny sposób, w jaki nie powstydziliby się najwięksi skandaliści polskiego show-biznesu. Co wzbudziło duże kontrowersje?

Michał Szpak to bez wątpienia jedna z większych ikon polskiego show-biznesu. Uczestnik Eurowizji od lat szokował polską opinię publiczną odważnymi wypowiedziami, zachowaniem i strojami, które już nie raz i nie dwa wzbudzały wielkie dyskusje. Tym razem muzyk, który jest właśnie w trakcie promocji swojego nowego krążka o nazwie „Dreamer”, postanowił zaskoczyć wszystkich stylizacją, która wzbudziła wielkie kontrowersje wśród obserwatorów polskiego show-biznesu. Co takiego założył na siebie popularny wokalista?

Michał Szpak szokuje strojem

O tym, że Michał Szpak bardzo eksperymentował przed laty ze swoim strojem i wyglądem, wiadomo od dawna. Kiedy pierwszy raz pojawił się w polskim show-biznesie w programie X-faktor, był nawet mylony z dziewczyną. Teraz już muzyk stara się nie wzbudzać aż takich kontrowersji swoim ubiorem, jednak czasami pozwala sobie na odrobinę ekstrawagancji. Dokładnie tak, jak miało to miejsce w trakcie jednej z ostatnich imprez radia Eska.

Pomimo tego, że muzyk pojawił się w szarym, dosyć zwyczajnym płaszczu i białym podkoszulku, to jeden szczegół jego garderoby przykuł uwagę ciekawskich mediów. Chodzi o spodnie wokalisty.

Najbardziej obcisłe spodnie w polskim show-biznesie?

Spodnie ze skóry, jakie miał na sobie wokalista, są ostatnio jednym z trendów modowych, jaki obiegł popularne sieci sklepów z ubraniami. Jak widać, Michał Szpak sam podłapał tę modę, ale zrobił to w sposób, który wzbudził wielkie zainteresowanie mediów zgromadzonych na imprezie.

Tak obcisłych i odsłaniających sylwetkę artysty ubrań artysta nie miał na sobie już dawno. Fanki, które zauważyły ten budzący emocje element garderoby, są zachwycone, a także zauważają, że wokalista jak na swoje standardy ubrał się bardzo elegancko, zachowując przy okazji swój styl i rock’n’rollową manierę, z jakiej jest znany.

Wiele osób, zwróciło uwagę także na rękę wokalisty, na której pojawił się złoty pierścionek. Nie będzie jednak mowy o ślubie Michała Szpaka. Sam muzyk założył po prostu sygnet z kolekcji Martyny Wojciechowskiej.

Oprócz tego fani byli zaskoczeni wielką dbałością makijażu, jaki miał na sobie artysta. Pomimo eleganckiego wyglądu, muzyk nie zrezygnował z charakterystycznych dla siebie pomalowanych oczu i brokatu.

1

2

3

4

5

źródło: pikio.pl/pomponik.pl