Starszy pan przewrócił się na ulicy, a chłopcy natychmiast zareagowali. Teraz ci chłopcy zostali okrzyknięci bohaterami

Kiedy grupa nastoletnich chłopców zauważyła starszego mężczyznę, który nie radził sobie na ulicy, ani chwili się nie wahała i od razu wkroczyła do akcji.

Nastolatkowie nie wiedzieli jednak, że ktoś ich filmuje.

Teraz ci chłopcy zostali okrzyknięci bohaterami.

Zdarzenie miało miejsce w Caldwell w stanie Idaho (USA). Kilku nastoletnich chłopców wracało ze szkoły do domu. Nagle zobaczyli na swojej drodze starszego mężczyznę.

Starszy pan przewrócił się na ulicy, a chłopcy natychmiast zareagowali.

Jose Gomez upadł na ziemię i nie potrafił dosięgnąć swojego chodzika, aby z powrotem stanąć na nogi.

Nastoletni chłopcy czym prędzej postanowili mu pomóc. Ale ta historia się tutaj nie kończy. Po tym, jak pomogli mężczyźnie wstać, postanowili również odprowadzić go do domu. Chcieli mieć pewność, że bezpiecznie dotrze do swojego miejsca zamieszkania.

Nie wiedzieli jednak, że ich dobry uczynek został nagrany.

Erika Tovar nagrała zachowanie chłopców i umieściła je na Facebooku. W swoim poście napisała „Krzyknęłam do tych młodych chłopaków, aby pomogli starszemu panu wstać z ziemi, po tym, jak upadł, kiedy wracał do domu.

Jeśli ktokolwiek z Was ma w rodzinie kogoś starszego, odezwijcie się do tej osoby i sprawdźcie, czy wszystko u niej w porządku!”

W ciągu zaledwie kilku tygodni post zamieszczony w internecie przez Erikę zwrócił uwagę ponad 1000 osób. Zachowanie chłopców zostało uznane za wzorcowe.

Miejscowa cukiernia Sweet Spot Bakery zafundowała nawet chłopcom darmowe ciasteczka i babeczki. W końcu na nie zasłużyli!

„Wspaniała grupa młodych mężczyzn!” – napisała cukiernia w poście na Facebooku.

Ci nastoletni chłopcy powinni być wzorem do naśladowania dla swoich rówieśników. Zawsze powinniśmy pomagać starszym i osobom, które nie są równie sprawne fizycznie, jak my. UDOSTĘPNIJ ten artykuł, aby wyrazić poparcie dla zachowania tych niesamowitych chłopaków!

źródło: pl.newsner.com