Starszy mężczyzna odkrył sekret który jego żona ukrywała całe życie. Koniec cię zaskoczy

Pudełko po butach

Mężczyzna i kobieta byli małżeństwem ponad 60 lat. Zawsze wszystkim się dzielili. Rozmawiali o wszystkim. Nie mieli przed sobą tajemnic, poza jedną rzeczą. Starsza pani miała pudełko po butach, które trzymała na górnej półce swojej szafy. Poprosiła męża by nigdy do niego nie zaglądał i nigdy o nie nie pytał.

Przez wszystkie te lata, mężczyzna nigdy nie myślał o tym pudełku, aż do momentu kiedy kobieta zaczęła chorować, a lekarze nie dawali jej już nadziei.

Chcąc wyjaśnić wszystkie sprawy doczesne, mężczyzna zdjął pudełko z szafy i przyniósł je do łóżka kobiety. Ona zgodziła się, że to odpowiedni moment by je otworzyć. W środku znajdowały się dwie laleczki zrobione na drutach, oraz pieniądze, 95 000 dolarów.

Mąż spytał żonę o zawartość pudełka.

– Kiedy mieliśmy się pobrać, moja babcia powiedziała że tajemnicą szczęśliwego małżeństwa jest to, żeby nigdy się nie kłócić. Poradziła mi, że gdy kiedykolwiek będę na ciebie wściekła, mam się uspokoić i zrobić na drutach laleczkę.

Mężczyzna był bardzo poruszony. Ciężko było mu powstrzymać łzy. Tylko dwie laleczki w pudełku, była na niego zła tylko dwa razy przez tyle lat wspólnego życia. O mało co nie zaczął krzyczeć z radości. Postanowił dowiedzieć się więcej:

– Kochanie, to wyjaśnia lalki, a o co chodzi z pieniędzmi?

Na to kobieta odpowiedziała:

– Pieniądze są ze sprzedaży tych wszystkich laleczek.

1

źródło: podaj.to; newsland.com