Sprawa może mieć swój finał w sądzie ? Paulina Krupińska wydała oświadczenie w sprawie konfliktu z Ewą Chodakowską

Konflikt Ewy Chodakowskiej z Pauliną Krupińską przybiera na sile. Uczestniczka programu „Dance, dance, dance” wydała oświadczenie.

Kto by się spodziewał, że kolejne taneczne show może tak bardzo namieszać w polskim show-biznesie.

Program „Dance, dance, dance” opiewa w liczne skandale i konflikty, jednak najwięcej emocji budzi zgrzyt jurorki Ewy Chodakowskiej z jedną z uczestniczek, Pauliną Krupińską.

Sprawa jest naprawdę poważna, a więcej możecie przeczytać o tym TUTAJ. Konflikt narodził się na wizji, chwilę później przeniósł się do mediów społecznościowych, a teraz wiadomo już, że incydentem zajmują się prawnicy.

Co więcej, Paulina Krupińska, która do tej pory raczej stroniła od publicznych wypowiedzi w tym temacie, wydała oświadczenie.

Paulina Krupińska wydała oświadczenie

Krupińska w końcu postanowiła zabrać głos. Jak donosi magazyn „Flesz” gwiazda wynajęła prawnika, podobnie jak Chodakowska, i wystosowała oświadczenie, które ukazało się łamach dwutygodnika

Mając na uwadze sytuację, która w ostatnich dniach zaistniała pomiędzy mną a Panią Ewą Chodakowską, chcę podkreślić, iż nigdy nie było moim celem wywołanie konfliktu ani też jego eskalacja.

Odnosiłam się wyłącznie do publicznie udostępnionych materiałów przez producentów i takie materiały wykorzystywałam na swoim profilu w social mediach.

Chcąc zakończyć na tym etapie dalszą wymianę komentarzy pragnę podkreślić, iż tego samego oczekuję od innych uczestników dyskusji, ponieważ cenię sobie ochronę moich dóbr osobistych.

Jak donosi „Flesz”, jeśli Chodakowska i Krupińska finalnie się nie dogadają, sprawa skończy się w sądzie. No cóż, robi się naprawdę gorąco.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

@dancedancedancetvp pierwszy taki program w Polsce ⚡️ Ponad 100 h treningow 6 tyg ciężkiej pracy 💪🏻 Hektolitry potu a nawet łez Zmaganie się z bólem i kontuzjami. My kobiety możemy wiele znieść, na nowo udowodniłam sobie, że nie ma takiej góry na którą nie da się wejść. Jestem dumna z Nas i dziękuję @klaudiahalejcio ,że dzięki Tobie mogłam wziąć udział w tym programie. Byłaś świetnym kompanem tego wyzwania i super inspiracją. Pracowita, ambitna i piekielnie zdolna ❤️👯‍♀️ uważam, że beze mnie byłabyś w finale 😂 Cieszę się, że w pełni wracam do moich małych szkrabów, męża i pracy. Jeszcze wiele nowych wyzwań przede mną 🙀 P.S. Dziękuję wszystkim Uczestnikom oraz całej ekipie, która pracuje przy tym programie a w szczególności naszym cudownym tancerzom @voltbyegurrola i choreografom @paula_kubicka @cukiandcream @art.golec @tomprzadkowsky to wielki zaszczyt się od Was uczyć 🙏🏼❤️

Публикация от Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska)

Żródło : plotel pl