„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Anita Szydłowska na zdjęciu sprzed lat. Zobacz, jak się zmieniła!

Anita Szydłowska ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pochwaliła się fotografią sprzed czterech lat. Wydawać by się mogło, że w tak krótkim czasie nie zmieniła się spektakularnie. A jednak! Internauci są w szoku i nie dowierzają, że to ona. Co się zmieniło, skoro blond długie włosy i długie rzęsy zostały do dziś?

Każdy ma takie zdjęcia z przeszłości, które chciałby schować na dnie szafy. Anita Szydłowska ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” też ma taką fotografię. Zrobiono ją cztery lata temu. Szydłowska przyznała, że nie wyglądała wtedy najlepiej, jednak zdecydowała się upublicznić fotkę.

Anita Szydłowska na zdjęciu sprzed lat

Anita została oznaczona przez koleżankę pod dawnym zdjęciem. Uczestniczka show TVN-u postanowiła pokazać też fanom, jak wyglądała w przeszłości. Trzeba przyznać, że różnica jest spora, a Anita wygląda znacznie poważniej niż obecnie.

„Złapałam się za głowę i postanowiłam pokazać Wam z pewną przestrogą, co za dużo to.. no właśnie. Nie wiem jak mogłam wyglądać w ten sposób. Miałam wtedy zaledwie 25 lat a wyglądałam na przynajmniej 15 więcej włosy farbowałam zwykłą farbą z drogerii i pamiętam że kryterium był najjaśniejszy odcień dostępny na półce. Widzę że kiepsko było też ze światłem w pomieszczeniu w którym się. Szkoda że takie rzeczy widzi się dopiero po jakimś czasie” – żartowała.

Fankom Anity spodobało się, że nie bała się pokazać swojej dawnej odsłony. „Syn by Cię nie poznał”, „Anitka, a kto z nas kobiet nie ma za sobą etapu, kiedy wyglądałyśmy jak podczas Halloween”, „O mamuniu, no w życiu bym nie pomyślała, że tak wyglądałaś. A teraz? Petarda”, „No cóż, przynajmniej widać, że jesteś jak dobre wino. Chociaż w sumie nie do końca bo odmłodniałaś. Tak czy inaczej, brawo Ty”, „Kurcze jak Frytka z Big Brothera!”, „Każdy z nas miał okres w swoim życiu, kiedy wyglądał trochę mniej korzystnie”, „O kurde! Jak nie ty.. naturalność lepsza jednak” – pisali fani.


źródło: fakt.pl