„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Ania Wróbel przeszła niesamowitą metamorfozę

Ania Wróbel z 2. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” na najnowszych zdjęciach wygląda nieco inaczej. Uczestniczka zeszczuplała, co widać po jej twarzy, która jest smuklejsza. Wróbel schudła dziewięć kilogramów i to w zaledwie cztery miesiące. Jak jej się to udało? Wszystko wyjaśniła na swoim profilu.

Ania Wróbel nie znalazła miłości w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Co prawda, zgodziła się na ślub z Grzegorzem, ale ich związek rozpadł się po zakończeniu programu. Rok po ślubie Wróbel informowała, ż ich kontakt się urwał i czekają na rozwód. Ich małżeństwo zostało unieważnione w marcu ubiegłego roku, a Ania kilka miesięcy później pochwaliła się nowym partnerem i wspólnymi wakacjami w Grecji.

Ania Wróbel przeszła metamorfozę

Wróbel kilka dni temu pochwaliła się czymś jeszcze. Uczestniczka „ŚOPW” przeszła metamorfozę i opowiedziała, jak jej się to udało. Na najnowszych zdjęciach Ani było widać różnicę w jej wyglądzie. Udało jej się zrzucić aż dziewięć kilogramów, co zajęło jej tylko cztery miesiące. Jak to zrobiła? Ania nie kryje, że skorzystała z pomocy dietetyków, przez co zaczęła bardziej zdrowo się odżywiać. Odstawiła słodycze i stara się unikać laktozy i glutenu, bo ma nietolerancję na te związki.

„Wiele z Was zauważyło w ostatnim czasie, że udało mi się zrzucić kilka kilogramów. To dopiero początek mojej przygody ze zdrowym jedzeniem, a już zleciało 9 kg. Trafiłam na bardzo fajny portal internetowy […], prowadzony przez lekarzy dietetyków. Możecie tam znaleźć porady pisane przez lekarzy, przepisy, a przede wszystkim możecie wykupić indywidualną dietę online. Dieta jest indywidualnie dobierana dla każdego i nie nazwałabym jej nawet odchudzaniem. Nie ma tu mowy o głodówkach. Od kilku miesięcy jem o wiele więcej, zdrowiej i smaczniej. I w końcu zaczęłam gotować, a przepisy są bardzo proste” – wyjaśniła.

Wróbel postawiła nie tylko na dietę, ale też na aktywność fizyczną. Jak zapowiedziała, to dopiero początek jej przygody z dietą. Skoro tak dobrze jej idzie, to można się spodziewać, że za kilka miesięcy znów zaskoczy odmienioną sylwetką. Internauci już są zachwyceni. „Woow wytrwałości Ania, super wyglądasz, jesteś motywacją dla wielu kobiet”, „Wyglądasz bosko, Aniu”, „Piękna metamorfoza. Gratuluję!” – pisali.

źródło: fakt.pl