Skandal w sieci! Modelka opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym żaliła się na niemowlę płaczące w samolocie

Indonezyjska modelka i aktorka Angela Gilsha Panari opublikowała w swoich mediach społecznościowych wpis, w którym żaliła się na niemowlę płaczące w samolocie. 24-latka napisała: „Wolałabym siedzieć koło zwierzęcia niż koło dziecka”. Modelka, którą na Instagramie obserwuje 1,9 miliona osób, szybko usunęła wpis i przeprosiła za swoje słowa.

W poniedziałek 10 czerwca br. na swoim „Insta stories” modelka Agela Gilsha Panari opublikowała zdjęcie, na którym napisała „Wolałabym siedzieć koło zwierzęcia niż koło dziecka”. Jak podaje m.in. serwis „The Sun”, wpis był widoczny tylko przez kilka minut, jednak wielu internautom udało się go skopiować i rozpowszechnić w sieci.

View this post on Instagram

soul on fleek

A post shared by Angela Panari (@angelagilsha) on

Wystarczyła chwila, żeby na popularną modelkę spadła fala krytyki. Fani zarzucali 24-latce, że sama kiedyś była dzieckiem. Niektórzy radzili, by latała prywatnym samolotem. Część osób stanęła w jej obronie i tłumaczyła, że ją rozumieją.

https://www.instagram.com/p/BZ9-OK1HLDB/?utm_source=ig_embed

Już następnego dnia w rozmowie z indonezyjskim portalem „detikHOT” modelka przeprosiła za swoje zachowanie słowami: „Przepraszam za ten wpis. To był błąd, który popełniłam pod wpływem emocji. Obiecuję, że to się więcej nie powtórzy. Wyciągnęłam wnioski z tej sytuacji. Zobaczyłam, jaka jest zmęczona i zestresowana, tym że dziecko nie chce przestać płakać – dodała modelka, wyrażając żal.

źródło: podroze.onet.pl