Skandal w rodzinie królewskiej! Księżna Kate to druga księżna Diana? Powtarza się przykra sytuacja z przeszłości

Rodzina królewska nie ma lekko. Nie dość, że wciąż pojawiają się problemy z Meghan Markle, to zmartwień dokłada im jeszcze książę William. Na razie każdy udaje, że wszystko jest w porządku, ale prawda jest inna. Wygląda na to, że szykuje się skandal stulecia.

Rodzina królewska bardzo chce dbać o swój nieskazitelny wizerunek. Niestosowanie się Meghan do etykiety napsuło krwi królowej Elżbiecie, ale prawdziwą szpilę w serce może wetknąć jej ukochany wnuk – książę William. Chodzi o kłopoty małżeńskie z Kate. Doniesienia nie są pozytywne.

Kłopoty małżeńskie Williama i Kate wychodzą na jaw
William i Kate uchodzą za ideał małżeństwa. Szczęśliwi, z trójką pięknych dzieci wydają się spełnieni. William, który publicznie z szacunkiem odnosi się do zawsze eleganckiej Kate zachowuje się jak ideał. Publicznie – to słowo klucz. To, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami nie rokuje dobrze na przyszłość.

Odkąd media zaczęły mówić o romansie księcia Williama z przyjaciółką księżnej Kate, w ich związku zaczęło się psuć. Być może wnuk królowej szukał nowych emocji, ponieważ według informatora powiedział do Kate słowa, które zraniły ją do granic.

– Powiedział Kate, że ostatnio jest trochę nieszczęśliwy w małżeństwie. Stwierdził, że zaczynają tracić iskrę – doniosła magazynowi „Star” osoba, która chciała zachować anonimowość.

Rodzina królewska uda, że nic się nie stało czy zacznie żyć w cieniu skandalu?
Zachowanie Williama spowodowało, że Kate opuściła ich wspólny dom i udała się tam, gdzie zawsze może znaleźć spokój i oparcie. Jak nietrudno się domyśleć, zabrała najpotrzebniejsze rzeczy i natychmiast udała się do swojej mamy. Tam odbyła rozmowę na temat swojego związku.

Skandal wisi na włosku. Ledwo co ucichła sprawa romansu Williama. Zaczął się pokazywać publicznie wraz z Kate, by pokazać, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Niestety ludzie nie są ślepi, by wyłapać najmniejsze gesty i zachowania, które wskazują na kryzys w małżeństwie.

Doniesienia z dworu też nie pomagają w budowaniu wizerunku szczęśliwego partnerstwa. „Przychylność” jaką książę William okazał przyjaciółce swojej żony może poskutkować najgłośniejszym rozwodem na świecie. Są rzadkie w rodzinie królewskiej, a tego królowa Elżbieta by nie udźwignęła.

źródło: pikio.pl