Tego o pierwszej damie na pewno nie wiedzieliście. Aleksander Kwaśniewski podczas wywiadu zdradził jej tajemnicę, o której nikt wcześniej nie miał pojęcia

Jolanta Kwaśniewska, pierwsza dama u boku męża Aleksandra Kwaśniewskiego, zawsze była bardzo podziwiana za swój nienaganny styl i wielką kulturę wypowiedzi. Po zakończeniu kariery politycznej Kwaśniewskiego, Jolanta zajęła się działalnością społeczną, a także prowadzeniem programu na TVN Style. Tego faktu o byłej pierwszej damie nie dowiecie się jednak nigdzie.

Jolanta Kwaśniewska, pierwsza dama w okresie, w którym Aleksander Kwaśniewski był prezydentem, zawsze była bardzo chwalona za fenomenalne poczucie stylu. Znana jest również z wielkiej kultury wypowiedzi i ogromnej wiedzy dotyczącej bardzo wielu różnych zagadnień. Kwaśniewska jest postacią medialną, pojawiającą się dość często w telewizji. Mąż podczas wywiadu zdradził jej tajemnicę, o której nikt wcześniej nie miał pojęcia.

Jolanta Kwaśniewska prywatnie
Jolanta Kwaśniewska po zakończeniu politycznej kariery swojego męża, zajęła się działalnością społeczną i założyła fundację „Porozumienie bez barier”. Występowała również w programie telewizyjnym na antenie TVN Style, w którym to dzieliła się informacjami na temat dobrego wyczucia i stylu.

Mimo że jest postacią, która pojawia się często w mediach, wiedza o jej życiu prywatnym jest dosyć skąpa. Jak się okazuje, doskonałym źródłem informacji dotyczących Jolanty Kwaśniewskiej prywatnie jest jej mąż. W ostatnim wywiadzie zdradził tajemnicę pierwszej damy.

Tego o pierwszej damie na pewno nie wiedzieliście
Były prezydent RP, Aleksander Kwaśniewski po zakończeniu swojej kadencji stał się komentatorem polskiego życia politycznego. Często zapraszany jest do różnych programów publicystycznych, żeby wypowiedział się na temat bieżących wydarzeń w Polsce. Tym razem został zapytany o sprawy prywatne.

Kwaśniewski na pytanie o to, w jaki sposób w zaciszu domowym zwraca się do niego jego żona, zareagował pewnym rozbawieniem. Zdecydował się jednak udzielić szczerej odpowiedzi. Wyjawił, że żona zawsze odnosi się do niego z ogromną czułością. Zwykle mówi do niego „kochanie”, ale czasami zwraca się także „Oluś”. Wszyscy zastanawiali się, jak wygląda codzienne życie rodzinne byłego prezydenta. Teraz sam Kwaśniewski podaje nam zakulisowe szczegóły z ich relacji. Nie wiadomo, jak Jolanta zareaguje na to, że mąż w wywiadzie wyjawił tajemnicę związaną z ich małżeństwem. Aleksander Kwaśniewski opowiadał jednak o swoim związku z taką czułością i miłością, że pierwsza dama nie ma wyboru i musi mu to wybaczyć. Były prezydent przypomniał także, że ich małżeństwo w tym roku będzie obchodziło 40 rocznicę. Przyznaje, że nie wie, kiedy te wszystkie lata minęły, ale liczy na kolejne spędzone u boku Jolanty.

źródło: pikio.pl