W Budzie Ruskiej stanęła murowana, piętrowa willa! I to właśnie w niej, zapewne już w te wakacje, będzie mógł odpoczywać Bronisław Komorowski (67 l.) z żoną Anną (66 l.)! – Prezydent chce sprawić prezent na imieniny swojej żonie, czyli na 26 lipca – mówi nasz informator.

To tutaj odbywały się słynne przyjęcia Komorowskich. Od lat była prezydencka para zapraszała tu znajomych, m.in. na imieniny byłej pierwszej damy Anny Komorowskiej. Ale najwyraźniej małżonkowie uznali, że pora na zburzenie starego domu i postawienie nowego. I trzeba powiedzieć, że na daczy byłego prezydenta w Budzie Ruskiej praca wre od wielu miesięcy! Jak się dowiedzieliśmy, willa musi być w pełni gotowa na imieniny byłej pierwszej damy, które wypadają już 26 lipca. Przypomnijmy, że stary budynek został zburzony w kwietniu 2018r.

– Teraz to reprezentacyjny pałac! – zachwala budowlę jeden z mieszkańców. Ale to jeszcze nie koniec prac, bowiem jak widać na naszych zdjęciach, robotnicy mają jeszcze ręce pełne roboty. – To już ostatnie prace, zostały jeszcze małe sprawy wykończeniowe i można się będzie wprowadzać – zdradza nam nasze źródło. A budowa takiej willi z pewnością tania nie była. I sądząc po liczbie okien, miejsca w niej będzie pod dostatkiem!

źródło: se.pl