Sebastian Fabijański ma nową dziewczynę? Wreszcie odnajdzie szczęście w miłości?

Sebastian Fabijański (32 l.) wreszcie odnajdzie szczęście w miłości? Jak czytamy w „Rewii”, ostatnio widziany był w towarzystwie pewnej kobiety…

Przystojny, o hipnotyzującym spojrzeniu. I samotny! Ostatnio jednak w życiu uczuciowym Sebastiana Fabijańskiego coś drgnęło. Aktora przyłapano w centrum Warszawy w towarzystwie modelek Pauliny Krupińskiej (31 l.) i Laury Mancewicz (24 l.). I o ile serce tej pierwszej jest zajęte przez Sebastiana Karpiela-Bułeckę (43 l.), o tyle druga jest do wzięcia.

To siostra Rozalii Mancewicz, która w 2010 roku wygrała konkurs Miss Polonia… Czy blondwłosa piękność ujarzmi dziką naturę Sebastiana?

Sztuka ta nie udała się Oldze Bołądź (35 l.). Poznali się na planie filmu „Kobiety mafii”, a w ich związku od początku mocno wrzało. Również z powodu kontrowersyjnych wypowiedzi aktora. – Każdy powinien się zastanowić, co jest dla niego najważniejsze. Ja doszedłem do wniosku, że to… samotność, wolność oraz brak jakichkolwiek zobowiązań – twierdził w wywiadach Sebastian Fabijański.

Coraz częściej dochodziło między nimi do kłótni. Rozchodzili się, a potem dawali sobie kolejną szansę. Aż w końcu jesienią ubiegłego roku nastąpiło ostateczne rozstanie. Jak będzie teraz?

źródło:  pomponik.pl