Jason Garmon jest ojcem samotnie wychowującym córkę i syna. Gdy usłyszał o nowej inicjatywie, jaka jest promowana w Stanach, od razu stwierdził, że to genialny pomysł, by dać dobry przykład własnemu dziecku i okazać, jak bardzo je kocha!

Jason jest dumnym ojcem z Virgini samotnie wychowującym Graysona i Skylar.

1

Gdy mężczyzna usłyszał o inicjatywie, jaką jest wspólna „randka” z własną córką,uznał to za świetny pomysł! Akcja jest szczególnie promowana w więzieniach, by skazańcy nie stracili kontaktu z dziećmi i mogli choć częściowo uczestniczyć w ich życiu.

2

Jason powiedział, że od dawna marzył o zaproszeniu kobiety na kolację i wspólne tańce, aż ostatecznie zdał sobie sprawę, że najważniejszą kobietą w jego życiu jest właśnie… jego córka.

3

Jason dodaje, że taka inicjatywa na pewno pomoże w przyszłości wybrać Skylar odpowiedniego kandydata… Będzie wiedziała, że mężczyzna powinien się o nią starać i troszczyć i na pewno nie będzie tolerować złego traktowania. Jason pokazał swojej córce, że jest osobą, dla której warto się starać. Każdy ojciec powinien wpoić to swojemu dziecku, prawda?

4

źródło: podaj.to