Rzekoma kochanka księcia Williama została przyłapana bez obrączki. Romans Williama z przyjaciółką Kate. O co chodzi?

Rose Hanbury ma kłopoty małżeńskie? Rzekoma kochanka księcia Williama została przyłapana bez obrączki. Od kilku miesięcy mówi się o jej romansie z następcą tronu. Czyżby brak symbolu miłości na jej palcu zwiastował prawdę o zakazanej relacji?

Świat usłyszał o Rose Hanbury na początku tego roku, kiedy w brytyjskich mediach pojawiła się szokująca informacja o tym, że książę William dopuścił się romansu z najlepszą przyjaciółką swojej żony. Od tego momentu mówi się, że w małżeństwie Cambridge’ów nie dzieje się najlepiej. Księżna Kate miała spakować się i wyprowadzić do rodziców. Myślała, że nieobecność jej i dzieci skłoni Williama do przemyśleń.

Rose Hanbury zdjęła obrączkę. To oznaka kryzysu przez romans z Williamem?
Co gorsza, podczas zeszłotygodniowej, uroczystej kolacji w Pałacu Buckingham, na której pojawiły się same najważniejsze osobistości, swoją obecność zaznaczyła też Hanbury. Rzekoma kochanka Williama odwróciła uwagę wszystkich od wystrojonej księżnej Kate, przypominając jej jednocześnie o bolesnych chwilach, jakie przeżyła Middleton, gdy w mediach pojawiła się informacja o romansach ukochanego.

To właśnie podczas przyjęcia w królewskich komnatach zauważono, że Rose Hanbury… przestała nosić obrączkę. Ubrana w kremową suknię z odkrytymi ramionami, żona markiza Davida Rocksavagema nie próbowała ukrywać faktu, że na jej palcu nie mieni się już złoty krążek.

Rose Hanbury

W brytyjskiej prasie zawrzało. Media znów zaczęły spekulować, że skoro była przyjaciółka Kate pozbyła się obrączki, w jej małżeństwie musi dziać się naprawdę źle. Czyżby to wina rzekomego skoku w bok z księciem Williamem?

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno brytyjskie media informowały, że starszy syn księżnej Diany znów dopuścił się romansu. Kochanką miał być nikt inny jak długoletnia przyjaciółka Kate Middleton, Rose Hanbury.

Romans Williama z przyjaciółką Kate. O co chodzi?
Giles Coren, członek brytyjskich mediów, który od lat dostarcza informacje o rodzinie królewskiej za pośrednictwem Twittera, poinformował wszystkich o całym zajściu. Na wiadomości o podejrzeniach dotyczących rzekomego romansu Williama odpowiedział z rozbrajającą szczerością.

„Tak, to jest romans. Nie czytałem artykułów, ale wiem o tym romansie. Każdy o nim wie” – potwierdził doniesienia prasy Coren.

Kate Middleton i Rose Hanbury przez lata uchodziły za wzór wielkiej przyjaźni. Powierzały sobie najskrytsze sekrety, wykazywały się lojalnością, wspierając się w trudnych chwilach. Księżna Kate stopniowo zaczęła jednak ograniczać kontakt z Hanbury, aż w końcu całkowicie zerwała z nią wszelkie relacje. Zaczęto spekulować, że poszło o zazdrość.
„Nie jest tajemnicą, że Kate i Rose okropnie się pokłóciły. Kiedyś były naprawdę blisko, ale teraz jest wręcz przeciwnie” – podkreślały osoby z otoczenia rodziny królewskiej w rozmowie z „The Sun”.

https://www.instagram.com/p/BvZtYROnFxp/?utm_source=ig_embed

Aby tego było mało, księżna Cambridge nakazała mężowi, by wykluczył byłą przyjaciółkę i jej męża, Davida Rocksavagema z książęcych kręgów towarzyskich, mimo że książę od lat darzył oboje wielką sympatią.

„Żona Williama postawiła sprawę jasno. Nie chce ich więcej widzieć i poprosiła Williama, żeby usunął ich z towarzystwa. Niezależnie od ich wysokiego statusu społecznego” – czytamy w „The Sun”, który poprosił Pałac Buckingham o komentarz w sprawie. Niestety, rzecznik rodziny królewskiej odmówił wypowiadania się na ten temat, co jeszcze bardziej podsyciło spekulacje.

To nie pierwszy raz, kiedy książę zaliczyłby przysłowiowy skok w bok. Księżna już raz wybaczyła mu zdradę, gdy jeszcze nie byli narzeczeństwem. Kilka lat później, tuż przed ślubem Pippy Middleton, został przyłapany w klubie, obściskując się z nieznajomą pod wpływem alkoholu.

źródło: plejada.pl