Disco polo w ostatnim czasie króluje w polskiej branży muzycznej, a teraz do fanów tego gatunku muzycznego dotarły szokujące informacje o rozwodzie najpopularniejszej pary. Tego nikt się nie mógł spodziewać.

Disco polo może się podobać lub nie, ale nie da się ukryć, że wykonawcy tego gatunku muzycznego są teraz na topie. To sprawia, że coraz większa ilość osób zaczyna interesować się ich życiem prywatnym, a to wymusza na muzykach publikowanie coraz to nowszych treści zza kulis ich pracy na scenie. Ostatnio dotarły do nas informacje o rozwodzie jednej z najpopularniejszych par w tym biznesie, jednak mało kto się spodziewał, że sprawy przybiorą taki obrót.

Zespół „Piękni i Młodzi” cały czas rozwija swoją karierę i zdobywa coraz liczniejszą grupę odbiorców. Na profilu instagramowym wokalistki można znaleźć całą masę wpisów, które zaspokajają ciekawość jej fanów. Jednak jedna z ostatnich wiadomości zaskoczyła niemalże wszystkich.

Niespodziewany rozwód artystów disco polo
O kryzysie małżeńskim wokalistki zespołu „Piękni i Młodzi” Magdaleny Narożnej usłyszeliśmy już jakiś czas temu. Artystka występuje na scenie wraz ze swoim mężem, a wielu ich fanów słysząc o ich problemach w związku i planowanym rozwodzie, mocno trzymało kciuki za to, żeby ich relacje poprawiły się jak najszybciej.

W końcu same sprawy rozwodowe potrafią trochę trwać i przez ten czas może się jeszcze dużo zmienić. Jednak teraz okazuje się, że jest już za późno na ratowanie tego małżeństwa, ponieważ wyrok w sprawie rozwodu już zapadł.

Niestety ku rozpaczy fanów, Magdalena Narożna poprzez wpis zamieszczony w mediach społecznościowych wyznała, że jej małżeństwo zakończyło się w momencie, kiedy para poinformowała wszystkich o swoim kryzysie, a sami internauci sądzili, iż para dopiero rozmawia o ewentualnym rozstaniu.

Jednocześnie wokalistka zaznacza, że ją i byłego już męża nadal łączy silna więź i ich relacje nadal są dobre, a jedynie zaczęli układać sobie na nowo życie.

– Kochani, w ramach wyjaśnienia, my z Dawidem wzięliśmy już dawno rozwód, tyle że informację o tym umieściliśmy w czasie, w którym postanowiliśmy to zrobić. Więc proszę was, nie oceniajcie nas. Żyjemy naprawdę w zgodzie, każde z nas układa sobie życie po swojemu – pisze artystka.

źródło: pikio.pl