Rozpoczynamy nowy tydzień! Jakie niespodzianki przygotowały dla Ciebie Gwiazdy? Sprawdź swój znak zodiaku!

BARAN (21.03 – 19.04)
Horoskop na poniedziałek 17.06.2019
Przesadna troska bliskich da Ci powód do szukania prywatności. Bądź przygotowana na to, że Twój projekt spodoba się osobom, od których zależy jego postęp. Nie powinnaś jednak stawiać sobie zbyt trudnych zadań – nie masz teraz wystarczająco dużo energii, a nadmierne przeciążenie grozi przykrymi konsekwencjami.

Horoskop na wtorek 18.06.2019
Zwycięstwa zawodowe będą łatwe, jeśli dasz z siebie wszystko. Przed Tobą bardzo udany dzień pod każdym względem, pod warunkiem, że nie zwolnisz tempa. Wieczorem może zawładnąć Tobą poczucie samotności.

Horoskop na środę 19.06.2019
Dziś powinnaś okazać najlepsze cechy Twojej osobowości – dyplomacja, takt i lojalność ułatwią osiągnięcie najtrudniejszego celu. Wsparcie bliskich pomoże Ci nie tylko utrzymać się na powierzchni, ale także przywróci dobry nastrój.

Horoskop na czwartek 20.06.2019
Przed Tobą dzień pełen osobistych sukcesów. Gwiazdy nie wykluczają awansu w dziedzinie zawodowej. Dziś powinnaś powstrzymać się od zakupów, jeśli nie chcesz nadwerężyć budżetu. Nie unikaj ukochanej osoby, ale odważ się na poważne wyznanie.

Horoskop na piątek 21.06.2019
Dziś bądź szczególnie ostrożna! Możesz stracić pieniądze, zawieść w ważnej sprawie, pokłócić się z bliskimi, lub zachorować. Twoje działania będą wykraczać poza racjonalność, będzie Ci się wydawało, że wszystko przekracza Twoje możliwości. Musisz wytrzymać ten czas, nawet kosztem wielkiego wysiłku.

Horoskop na sobotę 22.06.2019
Dziś możesz liczyć na bardzo interesujące i materialnie atrakcyjne oferty zawodowe, ale Twoje osobiste sygnały wewnętrzne nie pozwolą Ci na skorzystanie z nich w najbliższej przyszłości.

Horoskop na niedzielę 23.06.2019
W niedzielę zaczniesz zmagać się z pokusą nowego romantycznego związku, a wszelkie przeszkody wyzwolą nieskrywaną irytację. Jeśli spędzisz ten dzień z osobami, z którymi czujesz się komfortowo i radośnie, odzyskasz energię po ciężkim tygodniu.

BYK (20.04 – 20.05)
Horoskop na poniedziałek 17.06.2019
Dziś Twoja ukochana osoba może Cię irytować. Pamiętaj, że tylko Ty możesz zapewnić poczucie uznania i bezpieczeństwa, więc, pomimo obciążenia pracą, poświęć drugiej połówce maksymalną uwagę, w przeciwnym razie gorzko pożałujesz.

Horoskop na wtorek 18.06.2019
Przygotuj się na dość trudny dzień pod względem kariery zawodowej. Twoje świeże pomysły mogą napotkać przeszkody w postaci nieporozumień międzyludzkich. Wieczorem spotkaj się z przyjaciółmi, aby odzyskać poczucie ciepła, radości i wzajemnego zrozumienia.

Horoskop na środę 19.06.2019
Gwiazdy przepowiadają zmiany, nie tylko w życiu zawodowym, ale też osobistym. Będzie to początek nowego życia – przywitasz je z promiennym uśmiechem i wiarą w lepszą przyszłość.

Horoskop na czwartek 20.06.2019
Twoja atrakcyjność nie zna granic – Gwiazdy wróżą, że dziś nie będziesz narzekać na brak zainteresowania, a bliska osoba zapewni burzliwe emocje. Wszystko, co dotyczy Twojej kariery, też się ułoży.

Horoskop na piątek 21.06.2019
Przed Tobą radosny dzień. Z powodu pewnych inspirujących zmian w Twoim życiu, będziesz promieniować szczęściem. Niestety, wraz z przyjemnymi wiadomościami mogą wypłynąć nieporozumienia, które od dawna uważałaś za wyjaśnione.

Horoskop na sobotę 22.06.2019
Niewykluczone, że spotkasz dziś osobę, dzięki której pokonasz wiele szarych i trudnych chwil w życiu. Będzie ona Twoim oparciem i spowoduje, że poczujesz się kochaną, szczęśliwą i odnosząca sukcesy kobietą. Wieczorem postaraj się zrelaksować w samotności.

Horoskop na niedzielę 23.06.2019
Postaraj się przeanalizować swoje pragnienia pod względem możliwości. Prawdopodobnie spędzisz ten dzień w odosobnieniu. Zastanów się nad zarządzaniem budżetem domowym, a poradzisz sobie z pewnymi problemami finansowymi.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
Horoskop na poniedziałek 17.06.2019
Dzisiaj naprawdę zaczniesz cieszyć się życiem! Gwiazdy przewidują dzień bezwarunkowego szczęścia. Nowa relacja miłosna może Cię skrzywdzić, dlatego nie podejmuj pochopnej decyzji i nie decyduj się na związek z kimkolwiek.

Horoskop na wtorek 18.06.2019
Twoje smutki, zmartwienia i obawy będą tylko wspomnieniem, a Ty znowu będziesz pełna euforii z powodu swoich sukcesów oraz sprzyjających okoliczności. To dobry dzień na kameralne spotkania z przyjaciółmi.

Horoskop na środę 19.06.2019
Twój wewnętrzny monolog i poszukiwanie drogi wyjścia z trudnej sytuacji zostaną przerwane przez żywe wrażenia, spowodowane nagłym uczuciem. Ukochana osoba zrobi wszystko, co może, aby zmienić Twoją szarą codzienność.

Horoskop na czwartek 20.06.2019
Czy wiesz, co chcesz osiągnąć w ciągu najbliższych pięciu lat? Nadszedł czas, aby nad tym pomyśleć i zacząć pracować nad realizacją pragnień. Przed Tobą nowe spotkania, znajomości i przyjaźnie. Szanuj otoczenie, a otrzymasz to samo w zamian.

Horoskop na piątek 21.06.2019
Gwiazdy nie przewidują dziś sukcesów zawodowych – masz zbyt rozrywkowy nastrój. Zajmij się więc sprawami domowymi i swoim zdrowiem. Unikaj działania poza swoją osobistą przestrzenią, popracuj nad poprawą życia, wysłuchaj własnych pragnień.

Horoskop na sobotę 22.06.2019
Bądź ostrożna w sprawach finansowych, stawiaj na minimalne ryzyko. To odpowiedni dzień na wyzwolenie się z relacji, przez którą czułaś się upokorzona i niezadowolona. Aby uchronić się przed pokusami i złymi wpływami, udaj się na wycieczkę z osobami, którym ufasz.

Horoskop na niedzielę 23.06.2019
Możliwe, że dziś otrzymasz odpowiedź na zastanawiające Cię od dawna pytanie. Przed Tobą pomyślny dzień pod względem pracy twórczej i wdrażania nowych projektów.

RAK (22.06 – 22.07)
Horoskop na poniedziałek 17.06.2019
Poranek będzie nieco powolny, ale Gwiazdy przewidują, że po południu zaczniesz odnosić sukcesy. Dziś poczujesz się szczęśliwa, a drobna sprzeczka z ukochana osobą wniesie w Twoje życie odrobinę pikanterii i nieprzewidywalności.

Horoskop na wtorek 18.06.2019
Powinnaś wiedzieć, że dziś nikt nie zadba o Twoje zainteresowania, z wyjątkiem Ciebie. Nie podejmuj żadnych ostatecznych decyzji, dopóki nie będziesz całkowicie pewna, że pomyślałaś o wszystkich konsekwencjach. Ciężar poważnych zmartwień zniknie, będziesz zafascynowana przyjemnościami życia, a czułe zachowanie drugiej połówki uchroni Cię przed przeciwnościami losu i smutkiem.

Horoskop na środę 19.06.2019
Ciekawe spotkanie pomoże Ci pozbyć się przygnębienia i złego nastroju. Zadbaj o siebie, a odniesiesz sukces. Bądź jednak ostrożna w sprawach finansowych – zminimalizuj ryzyko oszustwa.

Horoskop na czwartek 20.06.2019
Chwila relaksu w towarzystwie przyjaciół nie tylko uratuje Cię przed upałem, ale także dostarczy przyjemnych niespodzianek. Nie poddawaj się swoim emocjom, szczególnie obawom przed ujawnieniem czegoś skrzętnie przez Ciebie ukrywanego.

Horoskop na piątek 21.06.2019
Dziś zawiedzie Cię Twoja kondycja fizyczna. Gwiazdy ostrzegają, że lenistwo i złe samopoczucie mogą zniweczyć wiele Twoich osiągnięć, dlatego nie poddawaj się.

Horoskop na sobotę 22.06.2019
Dzień minie normalnie, Gwiazdy nie przewidują żadnych zmian. Chociaż zamarzy Ci się odpoczynek i spokojna rozrywka, najpierw będziesz musiała nadrobić zaległe sprawy domowe.

Horoskop na niedzielę 23.06.2019
Sukces będzie Ci dziś towarzyszył i osiągniesz to, o czym śniłaś od dawna. Spotkania z krewnymi i przyjaciółmi zapewnią wiele wspaniałych chwil.

LEW (23.07 – 22.08)
Horoskop na poniedziałek 17.06.2019
Powinnaś dziś zwrócić większą uwagę na sprawy domowe, a nie służbowe – ukochana osoba wymaga Twojej troski, czułości i miłości. Będziesz miała więcej energii niż zwykle, co znacząco wpłynie na Twój wygląd. Gwiazdy nie wykluczają niespodziewanej podróży.

Horoskop na wtorek 18.06.2019
Dziś nie zdobędziesz szczytów i nie pokonasz toru przeszkód. Pomimo to, zdobędziesz autorytet w miejscu pracy. Jeśli skupisz się na rozsądnej realizacji założonego planu, zagwarantujesz sobie sukces.

Horoskop na środę 19.06.2019
Przed Tobą wspaniały dzień, odpowiedni do wypoczynku, rozmyślaniu o perspektywach zawodowych i przywracaniu dobrego samopoczucia. To właściwy moment, aby zdecydować się, czy i gdzie kontynuować edukację oraz pomyśleć o swoim miejscu w życiu.

Horoskop na czwartek 20.06.2019
Dzień zacznie się bardzo dobrze, ale to wieczorem możesz liczyć na wyjątkową radość. Ukochana osoba przygotowuje dla Ciebie niespodziankę. Postaraj się nie krytykować pomysłów, które Ci się nie podobają, aby nie sprowokować kłótni.

Horoskop na piątek 21.06.2019
Dziś nie będziesz narzekać na stan finansów, dlatego zdecydujesz się na zaplanowanie urlopu – prawdopodobnie wybierzesz kierunek, który będzie tak nieprzewidywalny, że sama będziesz całkowicie zaskoczona. Nie wyolbrzymiaj znaczenia opinii innych, ale udowodnij swoją rację czynami.

Horoskop na sobotę 22.06.2019
Sobota rozpocznie się od intensywnych przemysleń. Zastanów się, co możesz zrobić, aby stać się bardziej atrakcyjną i interesującą osobą dla siebie. Spotkanie z przyjaciółmi pozytywnie wpłynie na Twoją samoocenę.

Horoskop na niedzielę 23.06.2019
Jeśli marzyłaś o zmianach wystarczająco długo i cierpliwie, czas wyprostować ramiona i wziąć głęboki oddech. Dziś bardziej zadbaj o swoje zdrowie. Relacja miłosna może okazać się fałszywa i przelotna. Osoba, której ufasz, może powiedzieć wiele pustych słów, i nic dobrego z tego nie wyniknie.

PANNA (23.08 – 22.09)
Horoskop na poniedziałek 17.06.2019
Nadszedł czas, aby spełnić dane obietnice, w przeciwnym razie ryzykujesz konflikt. Istnieje możliwość wejścia na nowe poziomy samokształcenia, co pomoże Ci znaleźć przydatne kontakty, zarówno biznesowe, jak i romantyczne.

Horoskop na wtorek 18.06.2019
Dzisiaj postawisz na zadbanie o samą siebie, dlatego niewykluczone, że zdecydujesz się na widoczną zmianę stylu. Ukochana osoba może skrytykować Twój nowy wygląd, ale nie odbieraj tego zbyt osobiście.

Horoskop na środę 19.06.2019
Dziś w Twoim życiu nie zabraknie zamieszania. Gwiazdy nalegają, że powinnaś się skoncentrować. Bądź niezwykle uważna – manipulacje i szantaż nie są wykluczone.

Horoskop na czwartek 20.06.2019
W czwartek nie unikniesz zmian, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Okaż cierpliwość, a Twoje wysiłki będą docenione w taki sposób, jak sobie wymarzyłaś. Nie popełnij błędu i nie wpadnij w przelotny romans z osobą, która chce Cię wykorzystać.

Horoskop na piątek 21.06.2019
Dzień zaskoczy Cię wielkim przypływem siły. Poradzisz sobie z każdym zadaniem zawodowym, co podniesie Cię na duchu i przyniesie długo oczekiwane pieniądze.

Horoskop na sobotę 22.06.2019
Dzisiejsze przedsięwzięcia nie przyniosą dobrych zysków w przyszłości, dlatego lepiej oszczędzaj siły i nie zmieniaj zamierzonych celów. Najprawdopodobniej spędzisz ten dzień z dala od miasta, co może okazać się punktem zwrotnym w relacjach z ukochaną osobą.

Horoskop na niedzielę 23.06.2019
Niewykluczone, że dziś rozpocznie się nowy etap Twojego życia. Okażesz swoje najlepsze cechy i zaprezentujesz się z najlepszej strony w jakimś kreatywnym projekcie. Będziesz odważna i energiczna. Spodziewaj się doskonałych rezultatów!

WAGA (23.09 – 22.10)
Horoskop na poniedziałek 17.06.2019
Wątpliwości, dotyczące pewnej bliskiej Twojemu sercu osoby, zmuszą Cię do intensywnych przemyśleń, ale Twoja racjonalność i zdrowy rozsądek przeważą nad zwykłą kobiecą ciekawością. Wieczór tego dnia będzie leniwy, ale bardzo przyjemny i romantyczny.

Horoskop na wtorek 18.06.2019
Dziś wzrośnie Twój autorytet w pracy, otrzymasz materialną lub moralną nagrodę za swoją działalność. Twoja podejrzliwość może się nasilić, łatwowierność odejdzie na drugi plan, a chęć dzielenia się opowieściami o swoim życiu i zwierzania się przyjaciołom chwilowo zniknie.

Horoskop na środę 19.06.2019
Niewykluczone, że dziś zaangażujesz się w jakąś pracę społeczną, która bardzo korzystnie wpłynie na Twoją popularność. Jednak nie poradzisz sobie bez pomocy utalentowanych i energicznych osób, więc spróbuj znaleźć właściwe podejście.

Horoskop na czwartek 20.06.2019
Ktoś będzie próbował przejąć inicjatywę i prowadzić Twoją grę zgodnie z własnymi zasadami. Bądź odważna i powiedz „nie”. Staraj się nie angażować w intrygi lub kłótnie innych osób.

Horoskop na piątek 21.06.2019
Wyjazd w delegację lub długa podróż otworzy przed Tobą nowe perspektywy i zwiększy Twój potencjał finansowy. Rutynowe zadania zawodowe będą nieco irytujące, ale z łatwością poradzisz sobie ze wszystkimi problemami. W życiu miłosnym odniesiesz szczególny sukces, dzięki swojej niezależnej postawie.

Horoskop na sobotę 22.06.2019
Zafunduj sobie wypoczynek – cała reszta może poczekać. Nie obwiniaj się, że nie jesteś wystarczająco aktywna. Ten, kto dobrze pracuje, musi dobrze odpocząć. Ukochana osoba może ucieszyć Cię propozycją wyjazdu, na który od dawna czekałaś.

Horoskop na niedzielę 23.06.2019
Dzień rozpocznie się od zanurzenia w przeszłość i analizy działań, od których już nic nie zależy. Zwróć szczególną uwagę na to, co mówisz – każde złe słowo powróci do Ciebie podwójnie.

SKORPION (23.10 – 21.11)
Horoskop na poniedziałek 17.06.2019
Poniedziałek to znaczący dzień w pracy. Twoje pomysły zostaną przyjęte z ogromnym entuzjazmem. Gwiazdy radzą przeznaczyć część funduszy na troskę o zdrowie. Uczucie wyczerpania nie pozwoli Ci w pełni cieszyć się tym dniem, pomyślnym pod każdym względem.

Horoskop na wtorek 18.06.2019
Przed Tobą dzień konkretnych pomysłów i udanych spraw. Dziś możesz polegać na wyborze rzetelnej osoby, co przybliży realizację Twoich marzeń. W miłości nie zabraknie interesujących pokus.

Horoskop na środę 19.06.2019
Trudności Cię nie przerażą, ponieważ czujesz, że stajesz się jeszcze silniejsza i prawie niezwyciężona. Jednak Gwiazdy radzą ustąpić i nie wchodzić w konfrontację. Czasami konieczne jest wybranie pozycji oczekującej, aby móc zgromadzić siłę i przeprowadzić mocny atak odwetowy w odpowiednim momencie.

Horoskop na czwartek 20.06.2019
Nadmiar rozmów na tematy osobiste źle wpłyną na Twoją pozycję zawodową. Zwłaszcza, jeśli będą to niemiłe informacje. Postaraj się uchronić przed negatywem.

Horoskop na piątek 21.06.2019
Twój dochód wzrośnie, ale tylko dzięki ciężkiej pracy i pewnym ustępstwom, na które musisz się zdecydować. Ukochana osoba oczekuje odpowiedzi na ważne pytanie.

Horoskop na sobotę 22.06.2019
Nie unikniesz dziś problemów, wymagających pilnych rozwiązań. Odniesiesz sukces, jeśli z uśmiechem – i charakterystycznym dla Ciebie uporem – stopniowo rozwiążesz każde trudne zadanie.

Horoskop na niedzielę 23.06.2019
Dziś możesz poczuć, że jesteś rozdarta między własnymi planami, pragnieniami i oczekiwaniami. Będziesz musiała pomóc bliskiej osobie, odsuwając na bok własne sprawy. Powstrzymaj się od każdej podróży.

STRZELEC (22.11 – 21.12)
Horoskop na poniedziałek 17.06.2019
Twoja droga do celu nie będzie łatwa, ale poradzisz sobie, jeśli uda Ci się znaleźć pomocników, zwłaszcza spośród swoich bliskich. Druga połowa dnia będzie udana pod względem nowych projektów i aktywnych działań zawodowych.

Horoskop na wtorek 18.06.2019
Koło fortuny obróci się dziś ku Tobie. Możesz zaplanować luksusową podróż, ponieważ zasłużyłaś na najlepszy odpoczynek. Poświęć więcej czasu ukochanej osobie. Zastanów się, czy obecna relacja czyni Cię szczęśliwą.

Horoskop na środę 19.06.2019
Gwiazdy nie przewidują dziś żadnych problemów, o ile jesteś gotowa do działania. Dzień sprzyja zdobywaniu nowej wiedzy, samokształceniu. Wieczorem zbyt boleśnie zareagujesz na każdą próbę ograniczenia czasowego i przestrzennego.

Horoskop na czwartek 20.06.2019
Zapragniesz nowych znajomości i gwałtownej zmiany swojej działalności. W tym nieokiełznanym przypływie nowości odniesiesz sukces, ale i poznasz gorycz porażki. Zwyciężysz wtedy, gdy będziesz gotowa dać z siebie wszystko, ale jeśli nie zachowasz umiaru, nie uchronisz się przed błędami.

Horoskop na piątek 21.06.2019
Najprawdopodobniej Twoja druga połówka poczuje się zmęczona czekaniem na Twoją decyzję. Jeśli chcesz uniknąć nieprzyjemnej sprzeczki, posłuchaj swojej intuicji i szczerze odpowiedz na zadane Ci pytania. Gwiazdy są po Twojej stronie.

Horoskop na sobotę 22.06.2019
Przed Tobą dzień miłych niespodzianek. Dzisiaj będziesz wesoła, radosna i poczujesz się wolna, jak nigdy dotąd. Twój nastrój będzie wspaniały, uda Ci się zrelaksować i zaczerpnąć świeżego powietrza.

Horoskop na niedzielę 23.06.2019
Powstrzymaj się od długiej podróży. Dzień będzie wypełniony niespotykaną energią, która okaże się bardzo przydatna, z powodu natłoku dość trudnych problemów i przytłaczających zadań życiowych.

KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)
Horoskop na poniedziałek 17.06.2019
Przed Tobą dzień świetnych okazji. Będziesz mogła zająć się nie tylko codzienną pracą, ale także długo oczekiwanymi spotkaniami, przydatnymi kontaktami i ważną wiedzą profesjonalną.

Horoskop na wtorek 18.06.2019
Dzisiejszy dzień spędzisz wśród przyjaciół o podobnych zainteresowaniach. Jesteś bardzo bliska sukcesu, pozostaje zrobić tylko kilka kroków. To dobry moment na rozwiązanie biurokratycznych problemów i stawienie czoła niestabilności – zarówno w relacjach międzyludzkich, jak i w sprawach finansowych.

Horoskop na środę 19.06.2019
Nie odniesiesz dziś żadnych sukcesów, ani w życiu osobistym, ani w zawodowym. Środa nie będzie też korzystna pod względem podróży i spotkań towarzyskich. Dopiero wieczorem Twój nastrój trochę się poprawi.

Horoskop na czwartek 20.06.2019
Dzisiaj powinnaś użyć swojego niezwykłego talentu aktorskiego, aby grzecznie i z godnością odmówić osobom, z którymi nie chcesz mieć nic wspólnego. Nadszedł czas, aby zmienić taktykę i przestać taktowne traktować natrętnych ludzi.

Horoskop na piątek 21.06.2019
Dziś będziesz błyszczeć, emanować radością i zarażać nią innych. Na tak pozytywnej fali uda Ci się załatwić kilka pilnych i kłopotliwych spraw. Wieczór będzie trudny i niezbyt miły.

Horoskop na sobotę 22.06.2019
Ten dzień zaskoczy Cię wielkim przypływem siły, uda Ci się zakończyć kilka zaległych zadań zawodowych, co podniesie Cię na duchu. Być może będziesz musiała rozwiązać kwestie, dotyczące rozdzielenia majątku.

Horoskop na niedzielę 23.06.2019
Dzisiaj poczujesz się szczególnie atrakcyjna w oczach ukochanej osoby. Zadbaj o swoje zdrowie, unikaj wysiłku fizycznego i braku snu. To dobry dzień na przemyślenia, ale unikaj zmartwień i łez.

WODNIK (20.01 – 18.02)
Horoskop na poniedziałek 17.06.2019
W pracy możesz liczyć na pozytywne zmiany, nawet jeśli nie unikniesz krytyki. Musisz sama zadbać o swoje dobre samopoczucie.

Horoskop na wtorek 18.06.2019
Gwiazdy przewidują, że dziś nie będziesz narzekać na życie zawodowe, ale napięcie w relacji ze stałym partnerem może popsuć Ci humor. Pretensje o sprawy z przeszłości nie są jednak bezpodstawne.

Horoskop na środę 19.06.2019
Nie będziesz dziś zbyt pewna reakcji ukochanej osoby na Twoją inicjatywę, ale jeśli wykażesz się pomysłowością, odniesiesz sukces. Cierpliwość ochroni Cię od burzliwych i rozczarowujących wydarzeń.

Horoskop na czwartek 20.06.2019
Dzisiaj będziesz miała zdecydowanie za dużo energii. Uważaj jednak, ponieważ możesz się zagubić w nadmiarze pomysłów. Skoncentruj się na projekcie, na którym najbardziej Ci zależy. Spacer z przyjaciółmi pozwoli Ci się zrelaksować.

Horoskop na piątek 21.06.2019
Dziś z powodzeniem zrealizujesz własne projekty kreatywne, ale nie ryzykowne eksperymenty. Odniesiesz sukces w szybkich negocjacjach, nawiązując nowe przydatne kontakty. W życiu miłosnym możesz liczyć jedynie na porażkę i niezbyt miłe doświadczenie.

Horoskop na sobotę 22.06.2019
Sobota będzie dniem przebaczania i pojednywania się z osobami, które kiedyś skrzywdziłaś. Upewnij się jednak, że reagujesz zbyt pochopnie. Intuicja podpowie Ci, komu nie powinnaś ufać.

Horoskop na niedzielę 23.06.2019
Postaraj się zrelaksować, a wszystko, co w rzeczywistości nie jest ważne, odłóż na dalszy plan. Dziś najważniejsze jest Twoje zdrowie i spokój, więc zadbaj o siebie. Wieczorem czeka Cię romantyczna randka. Możliwe, że będziesz mogła pomóc swojemu przyjacielowi.

RYBY (19.02 – 20.03)
Horoskop na poniedziałek 17.06.2019
Dziś nie będziesz narzekać na samopoczucie, co wpłynie na przyjemne wydarzenia nadchodzącego tygodnia. Możesz otrzymać anonimowy liścik miłosny – i tylko Ty będziesz wiedziała, kto jest autorem romantycznej niespodzianki.

Horoskop na wtorek 18.06.2019
Nawet jeśli przepełniają Cię śmiałe marzenia i żywe pragnienia, dziś zrezygnujesz z własnych ambicji. Dzień przyniesie zysk materialny. Zastanów się nad zmianą przyzwyczajeń, które od dawna Cię irytują.

Horoskop na środę 19.06.2019
Dziś możesz narzekać na poczucie bezradności. Gwiazdy zachęcają do bardziej odpowiedzialnego podejścia do tego, co mówisz swojej ukochanej osobie. Nieświadomie krzywdzisz swoich bliskich, wyrażając wyimaginowane fantazje na temat ich życia.

Horoskop na czwartek 20.06.2019
Dzień może wymagać od Ciebie odważnych, a nawet desperackich działań. Spodziewaj się jednak dużych zysków i sukcesów finansowych.

Horoskop na piątek 21.06.2019
Twoja pewność siebie ustąpi, napotykając na przeszkody. Jednak Twoja wrodzona upartość, urok osobisty i przebiegłość pomogą Ci dość szybko zrealizować Twoje plany. Dziś będziesz miała ochotę na nieprzemyślane zakupy – Gwiazdy radzą zastanowić się, czy na pewno warto?

Horoskop na sobotę 22.06.2019
W sobotę zainteresujesz się samokształceniem, ale niekoniecznie w dziedzinie nauki. Twoje śmiałe pomysły przyniosą dużo radości, nie tylko Tobie, ale i otoczeniu.

Horoskop na niedzielę 23.06.2019
Dziś obudzisz się z nadzieją i poczuciem ulgi, dlatego przeżyjesz ten dzień bez zmartwień i problemów, zapraszając przyjaciół na obiad. Gwiazdy podpowiadają, że chwilowo powinnaś zrezygnować z nadmiernych ambicji, aby druga połówka nie poczuła się odsunięta na drugi plan.

źródło: viva.pl