Małgorzata Rozenek kojarzona jest przede wszystkim ze stylem i elegancją. Czasem jednak nawet stylowe kobiety zaliczają modowe wpadki. Dowodzi tego jedna z najnowszych stylizacji Perfekcyjnej Pani Domu, która pokazała się w niezbyt interesującym stroju. Niektórzy twierdzą, że to wręcz bardzo brzydkie zestawienie.

Małgorzata Rozenek zazwyczaj wygląda nienagannie dzięki doskonałemu wyczuciu stylu. W jej szafie nie brakuje ubrań, które są niezwykle eleganckie, a do tego znakomicie podkreślają największe atuty gwiazdy. Długie nogi najczęściej podkreślają dobrze dopasowane jeansy, a kształtny biust przez idealnie dopasowane, eleganckie sukienki. Tym razem jednak trochę nie wyszło prowadzącej „Projekt Lady”, a jej strój zamiast wzbudzać podziw, wywołuje negatywne reakcje.

Małgorzata Rozenek dokonała złego wyboru. Wygląda fatalnie

Żona Radosława Majdana zazwyczaj dobrze wie, w czym dobrze wygląda i jak powinna się ubrać. Najwidoczniej zapomniała o tych zasadach przy wyborze tej stylizacji. Na Instagramie gwiazdy zostało udostępnione zdjęcie, na którym Małgorzata Rozenek zdecydowała się na bardzo niecodzienną stylizację.

Kobieta włożyła na siebie czarną, bardzo dużą bluzę, która jednocześnie pełniła funkcję sukienki. Do tego założyła czarne legginsy i ciężki buty przypominające glany. Całość uzupełniła małą torebką Fendi na długim pasku.

Taki wygląd sprawił, że dojrzała kobieta wygląda trochę jak zbuntowana nastolatka. Jedynie elegancka torebka odrobinę łagodzi rockowy i z pozoru niedbały wygląd Małgorzaty Rozenek. W otoczeniu czerni oraz masywnych butów długie nogi wyglądają trochę za chudo.

Fanom nie podoba się najnowsza stylizacja Rozenek. Ostro krytykują w komentarzach

Zbuntowany, minimalistyczny strój „Perfekcyjnej Pani Domu” nie wzbudził entuzjazmu internautów.

– Te nogi… jak się wbija wykałaczki w kasztany to tak wyglądają – komentuje internauta.

– Nóżki trochę za cienkie do tych butów – pisze inny.

– Wygląda pani jak moje córka w wieku lat 14. Stać panią na więcej – porównuje fanka.

– Smutno i przytłaczająco! Trochę koloru, wiosna idzie – dodaje inna.

– Nic specjalnego, zero polotu. Gosia poszła na łatwiznę – kwituje następna.

Fani zdecydowanie wolą, gdy Małgorzata Rozenek podkreśla swoją kobiecą figurę i używa żywych kolorów. Ten eksperyment prowadząca Projekt Lady może zaliczyć do nieudanych. Być może następnym razem żona piłkarza zdecyduje się na bardziej wiosenną i pogodną stylizację.

fot. Instagram

źródło: pikio.pl