Perfekcyjna pani domu w zeszłym roku skończyła 40 lat. Z tej okazji dostała od swojego męża Radosława Majdana wypasionego mercedesa wartego około 400 tysięcy złotych. Upływający czas chyba sprawił, że Małgorzatę Rozenek naszła smutna refleksja dotycząca starości i przemijania. Trzeba jednak przyznać, ze każdy chciałby tak wyglądać na „starość”, jak Perfekcyjna pani domu.

W przeciwieństwie do wielu celebrytów, w piątkowy wieczór Małgorzata Rozenek nie wybrała się na szaleństwa w warszawskich klubach i dyskotekach, tylko została w domu, o czym poinformowała swoich fanów na Instagramie. Wymowną fotografię opatrzyła zabawnym komentarzem z fragmentem słynnego szlagieru Oddziału Zamkniętego „Party” opowiadającego o domowej prywatce. Do tego Perfekcyjna pani domu dodała kilka hasztagów: „#fridaynight”, „#takasytuacja”, „#starośćnieradość „, „#młodośćniewieczność”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Obserwujący Małgorzatę Rozenek fani zaczęli ją na swój sposób pocieszać i obsypywać komplementami. „Jak zawsze śliczna piękna wspaniała pod każdym względem” – napisała jedna z użytkowniczek Instagrama. „Ten Radek ma szczęście cholerne, taką żonę mieć to skarb” – wtórował inny internauta.

źródło: se.pl