Zaskoczenie w „Rolniku”! Szykuje się kolejny ślub? Elżbieta pokazała kandydata na męża

Elżbieta z „Rolnik szuka żony” odnalazła miłość swojego życia. Już za moment na jej palcu zalśni obrączka. „Doczekałam się super mężczyzny. Takiego, który kocha z wadami i zaletami” – napisała na Instagramie.

Elżbieta wzięła udział w piątej edycji „Rolnik szuka żony”. Liczyła na to, że wśród programowych farmerów będzie ten jedyny. Postanowiła wysłać list do najstarszego z nich – Jana. To on wpadł jej w oko. Mężczyzna wybrał w sumie trzy kandydatki. Marię, Małgorzatę i właśnie Elżbietę. Szybko jednak okazało się, że „Małgonia” tak zauroczyła się rolnikiem, że dwie pozostałe panie wycofały się i ostatecznie dobrowolnie opuściły gospodarstwo.

Od tamtej pory Ela szukała kandydata na męża. Po kilku miesiącach poszukiwań – udało się! Kobieta jest dziś zakochana i świata poza wybrankiem nie widzi. Chętnie dzieli się też wspólnymi zdjęciami na swoim profilu na Instagramie.

„Jesteśmy szczęśliwi i ja doczekałam się super mężczyzny. Takiego, który kocha z wadami i zaletami” – napisała.

Gdy jedna z internautek napisała, że uczestniczka „Rolnika” pasuje do swojego lubego, Elżbieta odpisała enigmatycznie: „Możliwe, że niedługo zmienię status”. Wszystko wyjaśniło się w kolejnym wpisie. Na początku sierpnia oznajmiła: „Za kilka tygodni już formalnie na zawsze razem… w USC”. Życzymy zatem zakochanym wszystkiego najlepszego na nowej, wspólnej drodze życia!

 

View this post on Instagram

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

A post shared by Elżbieta Aniszewska Zd Wasiak (@aniszewskazdwasiak) on

View this post on Instagram

Ciąg dalszy zwiedzania Radomia..

A post shared by Elżbieta Aniszewska Zd Wasiak (@aniszewskazdwasiak) on

źródło: teleshow.wp.pl