„Rolnik szuka żony”: Małgosia przeszła dużą metamorfozę. Fani zachwyceni

Małgosia z programu „Rolnik szuka żony” pochwaliła się zdjęciem sprzed 3 lat. Od tamtego czasu przeszła prawdziwą metamorfozę.

„Rolnik szuka żony” to jeden z najpopularniejszych programów Telewizji Poskiej. Już niebawem zobaczymy kolejną edycję, w której rolnicy i ich wybranki będą szukać miłości. Czy im się to uda niewiadomo, ale jak to bywa w telewizyjnych programach, są też inne zalety „występu” w show. Najpopularniejsi uczestniczy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem fanów. Jedną z ulubienic telewidzów jest Małgosia.

Małgosia z „Rolnika…” przeszła metamorfozę
Sympatyczna Małgosia nie znalazła w programie uczucia, choć początkowo Jan ją zwodził i obiecywał wspólne życie. Po programie kobieta nie rozpaczała i „wzięła się” za siebie. Na swoim profilu na Instagramie opisuje się jako „pasjonatka życia i przyrody”, a pod zdjęciem, które pokazała, by zaprezentować swoją metamorfozę, przyznała, że zmieniła się też wewnętrznie.

2016/2019. Tylko trzy lata różnicy, a widzę u siebie wielkie zmiany, przecież nawet rok temu wyglądałam zupełnie inaczej – napisała. – W środku też się pozmieniało, a raczej poukładało. Wystarczyło zaufać sobie, otworzyć się na zmiany.
Internauci gratulowali:

Wygląda pani przepięknie! Gratuluję metamorfozy. Kobieta z klasą – pisali.
Wyglądasz jak dojrzała, świadoma, pewna siebie kobieta.
Bajecznie, jak zawsze.
My dołączamy się do pochwał. Brawo, jest pięknie 🙂

źródło: plotek.pl