„Rolnik szuka żony”: Bardowscy pochwalili się rodzinnym zdjęciem z wakacji! Na fanów czeka niespodzianka

„Rolnik szuka żony” to program, który połączył wiele par. Do tego grona należą m.in. Ania i Grzegorz Bardowscy, którym kibicowało wielu widzów. Finał ich miłosnej historii miał miejsce przed ołtarzem, a obecnie szczęśliwi małżonkowie oraz rodzice niespełna trzyletniego Jasia oczekują narodzin kolejnej pociechy. Niedawno Ania zamieściła w sieci zdjęcie uśmiechniętej trójki, a internauci w mig dostrzegli, że druga ciąża zdecydowanie służy pięknej rolniczce.

Początek czerwca to czas, na który z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci. Doskonale zdają sobie z tego sprawę Ania i Grzegorz Bardowscy, którzy z okazji niedawnego Dnia Dziecka postanowili wybrać się ze swoim synkiem w góry.

Jasio to owoc miłości, która narodziła się między przystojnym rolnikiem i jego piękną kandydatką przed kamerami. Grzegorz zgłosił się do drugiej edycji programu „Rolnik szuka żony”, a Ania postanowiła odpowiedzieć na jego zgłoszenie.

Rodzące się między nimi uczucie szybko dostrzegli czujni widzowie, którzy mocno trzymali kciuki za dalsze losy pary. Niedługo potem zakochani ślubowali sobie miłość i wierność, a w grudniu 2016 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Kilka tygodni temu z kolei szczęśliwi małżonkowie za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosili, że niebawem po raz kolejny zostaną rodzicami!

W czerwcowy weekend rodzina Bardowskich udała się na krótki wypoczynek w góry. Zdjęcie z ich rodzinnej eskapady trafiło do sieci i zebrało wiele pozytywnych komentarzy. Internauci nie tylko skomplementowali piękną żonę Grzegorza, ale też dopatrzyli się ogromnego podobieństwa małego Jasia do taty.

Zdjęcie całej trójki Ania podpisała następująco:

„Dzień dziecka, a raczej weekend w górach. Wszyscy zadowoleni, aż szkoda wracać do domu”

Komentujący z kolei niemal zgodnie stwierdzili, że Jaś jest łudząco podobny do Grzegorza:

„Jasiu to kopia Tatusia. Jesteście super rodziną! Kibicowałam Wam od samego początku programu”

„Śliczny chłopczyk… Wykapany tatuś”

https://www.instagram.com/p/ByNGhVDjW5D/

Nie zabrakło także komplementów skierowanych w stronę Ani:

„Aniu pięknie wyglądasz; kwitniesz w tej ciąży. Czyżby drugi syn?”

„Jesteście cudowni, a Jaś prawie że identyczny tata, bo na moje oko to nosek ma po mamie. Aniu, wyglądasz po prostu kwitnąco”

„Pięknie wyglądacie; Aniu, który tydzień ciąży, bo kwitniesz?”

Na razie nie wiadomo, kiedy kolejna pociecha Ani i Grzegorza Bardowskich pojawi się na świecie, gdyż – jak dotąd – pytania internautów pozostały bez odpowiedzi.

źródło: film.interia.pl