Chociaż wzięli udział w różnych odsłonach show, to bardzo się polubili i chętnie spędzają ze sobą czas! Mowa o Annie i Zbigniewie, którzy zgłosili się do programu: „Rolnik szuka żony”. Nic więc dziwnego, że pod ich wspólnymi zdjęciami zamieszczanymi w sieci pojawia się coraz więcej pytań o łączącą ich relację. Co na to sami zainteresowani? Zbigniew niedawno skomentował zaistniałą sytuację.

Anna zgłosiła się do drugiej edycji programu „Rolnik szuka żony” z nadzieją na odnalezienie miłości. Wybrany przez nią kandydat Mariusz był jej niezwykle bliski, jednak finalnie para postanowiła się rozstać.

Także Zbigniew, jeden z uczestników czwartej odsłony show, nie zdołał zaufać żadnej partnerce na tyle, by spróbować ułożyć sobie z nią życie.

Udział w programie dał im jednak możliwość zawarcia nowych znajomości oraz przyjaźni, o czym świadczyć może łącząca ich relacja. Anna i Zbigniew bardzo się bowiem polubili, czego dowodem może być wiele wspólnych zdjęć zamieszczanych w sieci.

Pod niektórymi z nich zaczęły pojawiać się komentarze sugerujące, że wspomniani rolnicy mogliby stworzyć udany związek. Sami zainteresowani do tej pory raczej nie komentowali tych doniesień, jednak jeden z portali postanowił poprosić Zbigniewa o słowo komentarza do tych doniesień.

Jak się okazuje, Zbyszek i Anna są sobie bardzo bliscy, ale jako… przyjaciele. „Z Anią łączy mnie wyłącznie przyjaźń” – wyznał rolnik.

Również sama Anna pod jednym ze swoich zdjęć podkreślała, że ze Zbyszkiem są „parą przyjaciół”.

Jak widać, udział w programie przynosi nie tylko możliwość poznania „drugiej połowy”, ale też nawiązania wyjątkowych przyjaźni.

A jak potoczą się losy kolejnych bohaterów „Rolnika…”? Tego dowiemy się już jesienią, bo właśnie wówczas program z Martą Manowską w roli prowadzącej powróci na telewizyjne ekrany.

źródło: film.interia.pl