„Rolnik szuka żony”: Ania Bardowska opowiada o ciąży

Ania Bardowska zdobyła sławę po swoim występie w programie „Rolnik szuka żony”. Dzisiaj razem z Grzegorzem tworzy szczęśliwą rodzinę, która wkrótce się powiększy o kolejne dziecko.

„Rolnik szuka żony”
„Rolnik szuka żony” to jeden z najpopularniejszych programów stacji telewizyjnej TVP. Rolnicy i rolniczki zgłaszają się do niego z nadzieją na znalezienie drugiej połówki. Historia Ani i Grzegorza jest jedną ze szczęśliwszych historii miłosnych w show. Małżeństwo ma już jednego syna, a niedługo przywitają na świecie kolejne dziecko.

Ania z „Rolnika”
Ania z „Rolnika” jest obecnie w 20-tym tygodniu ciąży, którą cały czas relacjonuje w mediach społecznościowych. Publikuje także filmy na YouTubie, w którym dzieli się ze swoimi obserwatorami fragmetami swojego życia. W jednym z nich zdradziła, że jej obecna ciąża sporo się różni od poprzedniej.

– W drugiej ciąży mam o wiele większy brzuch w poszczególnych tygodniach, miesiącach, niż w pierwszej – przyznała Bardowska. – W pierwszej do szóstego miesiąca chodziłam w swoich zwykłych, starych ubraniach i nic się nie działo. Teraz już przy czwartym miałam taki brzuch, jakbym była w siódmym miesiącu. A teraz dwudziesty tydzień i naprawdę też jest spory.

https://www.instagram.com/p/BzVNeBOFGFf/

źródło: kobieta.wp.pl