Anna Lewandowska świętuje swoje 31 urodziny. Pochwaliła się wzruszającym filmikiem, na którym widać, jak Robert wręcza jej bukiet róż.

Anna Lewandowska 7 września skończyła 31 lat. Choć z całą pewnością dopiero w sobotę wieczorem zorganizuje imprezę urodzinową, największy prezent otrzymała już od Roberta Lewandowskiego. Jej mąż niespodziewanie przyleciał z Lublany do Warszawy po przegranym meczu ze Słowenią i zupełnie niezapowiedziany przyszedł na event, który organizowała Lewa. Reakcja trenerki? Musicie to zobaczyć!

Robert Lewandowski zrobił niespodziankę urodzinową dla Ani
Na instagramowym profilu Lewandowskiej pojawiło się nagranie, na którym widzimy, jak Robert wręcza jej kwiaty. Nie byłoby w tym niczego nadzwyczajnego, gdyby nie to, że trenerka zupełnie nie spodziewała się jego wizyty. I to jeszcze z bukietem róż.

Moja największa niespodzianka dzisiejszego dnia – obecność mojego kochanego męża na evencie…. AAAAAAAAA! Zawsze chciałam, żeby zobaczył mnie w akcji… Tym razem się udało. Wzruszona – napisała Lewandowska.

Jednak to nie wszystko. Chwilę wcześniej Robert na swoim instagramowym profilu zamieścił wzruszające życzenia urodzinowe dla swojej żony, które jednocześnie były wyznaniem miłosnym.

My love. Moja miłość, największa inspiracja i najlepsza przyjaciółka, z którą uwielbiam spędzać czas. Kochanie dziękuję za to, kim jesteś, za to jaka jesteś i za to, że nieustannie mnie wspierasz. Spełniaj swoje marzenia, kocham – napisał Lewy.

Życzymy każdej parze, żeby potrafiła tak celebrować urodziny swojej drugiej połówki:)

źródło: plotek.pl