Robert Górski pokazał swoją przyszłą żonę. Kiedy ślub?

Robert Górski pojawił się na premierze spektaklu „Piękna Lucynda” w Teatrze 6. piętro. U boku kabareciarza pojawiła się jego narzeczona, Monika Sobień. Para wyglądała kapitalnie.

 Robert Górski na salonach
Zarówno Robert Górski, jak i jego ukochana, na premierze pojawili się w niezobowiązujących strojach. Kabareciarz wybrał na tę okazję granatowy t-shirt oraz czarne, zwężane spodnie. Monika Soboń postawiła natomiast na klasykę – błękitną koszulę, którą zestawiła z dopasowanymi, jasnymi jeansami. Do tego szare szpilki z ozdobnym, różowym sercem. Przyszła żona Górskiego wyglądała fantastycznie.

Robert Górski i Monika Soboń – kiedy ślub?
Robert Górski i Monika Soboń niedawno zostali rodzicami. W lutym tego roku na świat przyszła ich córka. Teraz para planuje ślub. Ceremonia ma odbyć się już niebawem, bo w sierpniu.

Bierzemy ślub kościelny. W małym kościele na warszawskiej Pradze. Pierwszy raz w życiu i się więcej już nie ożenię. Jesteśmy w trójkę wszyscy szczęśliwi. Chciałbym już teraz zająć się swoim nowym życiem – powiedział Górski w rozmowie z „Super Expressem”.
Nie pozostaje nam więc nic innego, jak już teraz życzyć młodej parze szczęścia.

źródło: plotek.pl